Witold Kłosiński

51,806297819,3798867042 254 64 00
witeklo@tlen.pl

Kalendarz przyjęć
Pon29.06Wt30.06Śr01.07Czw02.07Pt03.07So04.07Nd05.07
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.9/5
Średnia:
4.85
29 opinii

Dr Kłosińki jest jak najbardziej godny polecenia. Byłam na kilku wizytach, prowadził moją stymulację do IV. Każda wizyta rzeczowa, dr bardzo uprzejmy i odpowiada na wszystkie pytania jakie zadajemy. Teraz jestem w ciąży i wybrałam dr jako lekarza prowadzącego (choć też odniosłam wrażenie, że zadowolony tym nie był). Co prawda ostatnia wizyta była mniej sympatyczna i dr nawet nie zmierzył mojego maleństwa (wiadomo jakie uczucia są na pierwszych wizytach, pierwszych usg.. może za dużo wymagałam), o zdjęcie musiałam wręcz się dopomnieć. Może trafiłam na gorszy dzień (każdy może taki mieć), bo to właśnie wcześniejsze wizyty skłoniły mnie do wybrania dr na lekarza prowadzącego. Mam nadzieję, że kolejne wizyty spełnią moje oczekiwania.

U dr lecze sie od niedawna. Wizyty moje związane sa z zaburzeniami miesiaczkowania i chyba trudnościami z zajściem w ciąże choć jakoś szczególnie to sie jeszcze nie staram:) pierwsza wizyta była az za bardzo rzeczowa i konkretna, ale moze dzieki temu juz na drugiej ustaliliśmy przyczynę moich problemów. Zastosowane leczenie przyniosło rewelacyjny efekt. Teraz jezeli nie zajdę w ciąże po wakacjach wrócimy do doktora z mężem. Wiem ze zajmuje sie niepłodnością bo moja bratowa ma dzieki niemu i dzieki lekarzom z Salve bliźniaczki. Bardzo jestem zbiegło zadowolona. I na pewno bedzie to mój ginekolog na długo... JA GO BARDZO POLECAM.

Witold Kłosiński jest od 3 lat moim doktorem. Historia zaczęła sie 3 lata po moim 3 porodzie, gdy nagle pojawiły sie bardzo obfite miesiączki i ciagle bóle podbrzusza. Diagnoza mnie powalila. Miesniaki... Skąd mięśniaki, skoro 3lata wstecz w trakcie ciazy nikt mi nic nie mówił? Ale stało sie. USG - i rzeczywiście 4 duże mięśniaki. Doktor poradził próbę leczenia hormonalnego ale ponieważ nawet po zmianie leczenia miesiączki były bardzo duże i długo trwały. Zapadła decyzja o wizycie w szpitalu. Doktor dbał o mnie i interesował sie moim zdrowiem rownież w szpitalu. Okazało sie ze mam anemię i trzeba usunąć mięśniaki z dużym ryzykiem usunięcia macicy. I tak tez sie stało, ale ulga i komfort zycia zrekompensowały utratę macicy. Doktor sam mnie operował i całokształt na prawde bez zarzutu. Obecnie jestem pod kontrola doktora i nadal bardzo go sobie chwale i szczerze polecam. Dobry na wszystko...

W trakcie pierwszej wizyty u doktora stwierdził u mnie guza jajnika. Sprawa dosc mnie przerazila, jednak doktor uspokoil, ze wiekszosc zmian nie jest agresywana. Wykonal operacje (niestety nie obeszlo sie bez usuniecia jajnika) ale jest wszystko ok i blizna ladnie sie goi. Poloecam...mlody, symaptyczny i widac ze wie co robi.

Kompleksowość podejścia, skuteczność, miła atmosfera... Dr jest do tego miłym człowiekiem co stawia go wyżej niz innych, u których miałam nieprzyjemność byc na "fotelu". Polecam go gorąco choć nie zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia... Ważne jednak ze skutecznie mnie leczy. Dorota Z

Wspaniały doktor, bardzo życzliwy i miły. Ma duża wiedzę i umiejętności. Już pół mojej pracy leczy się u niego i wszystkie jesteśmy zachwycone jego profesjonalnym i miłym podejściem do pacjentów. Szczerze Paniom polecam.

Po IVF w Salve w Łodzi doktor prowadził moja ciąże. Była ona zagrożona i trafiłam tez pod jego opiekę w szpitalu Madurowicza. Zawsze uprzejmy, zawsze udzielający odpowiedzi na wszystkie pytania, poświęca czas dla swoich pacjentek, zwłaszcza w szpitalu, Bo w Salve wizyty trochę za szybkie. Jednak ja nie mam nic mu do zarzucenia. No i mam juz corcie:) ktora na prawde doktorowi zawdzięczam. Polecam wszystkim parom, które chcą (a nie mogą:() miec dzidziusia.

Doktor Kłosiński pomógł mi przy mojej drugiej inseminacji zajść w ciąże. Jestem mi wdzięczna niezmiernie za profesjonalizm, sympatie i spokój w jakim wszystko sie odbywało. Aktualnie prowadzi mi ciąże. Fakt ze nie jest to wszystko tanie, ale jest dobre i to rekompensuje wydatki... Polecam, szczerze. Krystyna

opieka u doktora Kłosińskiego jest profesjonalna i przebiega w miłej atmosferze. Opieka podczas przygotowania do invitro była przeprowadzana systematycznie i dokładnie. Nigdy nie zostałam pozostawiona w niewiedzy i na wszystkie pytania znalazłam u doktora odpowiedź. Udało sie zajść w ciąże przy pierwszym podejściu. Doktor opiekuje się mną w ciąży i w dalszym ciągu wszystko bez zarzutu. Szkoda tylko że trzeba płacić za każda wizytę:( GORĄCO POLECAM

Jest to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Jako lekarz bardzo rzeczowy i konkretny – bardzo mi pomógł i dzięki niemu jestem szczęśliwa mamą małego Kacperka. Poznałam go gdy jeszcze przyjmował na NFZ w Salve Medica, teraz niestety już tylko prywatnie, ale i tak będzie to mój ginekolog. Polecam!!

Doktor Kłosiński przygotował mnie do IVF w Salve w Łodzi. Mimo dużej uciążliwości procedury i dojazdów (jestem z innego województwa) udało nam się dzięki Niemu przez to jakoś przebrnąć. Dziękujemy. W oczekiwaniu na betę...

Poznałam go w szpitalu Madurowicza w czasie pobytu związanego z laparoskopia diagnostyczna. Wcześniej chodziłam do innego lekarza z powodu trudności w zajściu w ciąże. Następnie odnalazłam go w Salve w Łodzi. Dzięki niemu zakwalifikowałam się do dofinansowanego invitro. Pan Kłosiński był jednym z dwóch doktorów którzy opiekowali się mną w trakcie przyjmowania zastrzyków, zabiegów itd. Jestem obecnie w 9 tygodniu ciąży pod opieka Doktora. POLECAM go! Jest miły, sympatyczny, zawsze wysłucha i doradzi. Bardzo mnie uspokaja

super doktor. nic dodac nic ujac ! ! ! jestem dzieki niemu w dru giej ciazy. Wspanialy czlowiek i doskonaly doktor

Trafiłam do Salve Medica w Łodzi szukając pomocy w zajściu w ciąże. Do doktora Witolda Kłosińskiego trafiłam przez przypadek. Na początku zaniepokoił mnie jego młody wiek, ale szybko sie okazało, ze ma duża wiedzę i juz całkiem spore doświadczenie. Wprawdzie nie udało nam sie na razie zajść jeszcze w ciąże, ale opieka Pana doktora jest profesjonalna, widać ze wie co robi i potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć. Przygotowujemy sie z mężem do drugiego podejścia do In vitro i jesteśmy właśnie po kolejnej wizycie u doktora. Przeanalizował poprzednie podejście i zaproponował inny sposob leczenia. Dotychczasowa opieka bez zarzutu i nie odnioslam nigdy wrażenia, ze doktor poświęca mi mało czasu

Pan Kłosiński rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyny długich miesiaczka. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie choć w okresie po operacji nie dowiedziałam sie od niego za duzo, poza tym ze czekamy na wyniki. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Dobry lekarz, tylko troszkę za mało czasu poświęca pacjentom.

Trafiłam do dr Kłosińskiego z polecenia koleżanki, ktora pod opieka dr zaszła w ciąże. Ponieważ przez dwa lata nie udało nam sie zajść w ciąże zglosilam sie do Salve po pomoc. Zapisałem sie na wizytę do dr. To było w sierpniu 2013. Dr zajął sie nami profesjonalnie, poświecił czas, wytłumaczył wszystko. Przeprowadzone badania nie wykazały kłopotu wiec za rada dr zdecydowaliśmy sie na inseminację. Za drugim razem sie udało:)))) jestem w 3 miesiącu ciazy, oczywiscie pod opieka dr Kłosinskiego. Czuje sie bezpiecznie i mam tylko nadzieje ze przy porodzie tez bedzie. Dziękujemy. Bardzo;)

Jako ojciec niepełnosprawnej Ewy Pachulskiej nie mogę polecić tego Pana. Z powodu złej interpretacji wykresu KTG NIE wykonał cesarskiego cięcia przez co moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy z dużym niedotlenieniem i niedokrwieniem mózgu (apgar 0.0.2.4) Zamiast cieszyć się z narodzin ja wybierałem hospicjum, żeby pożyczyło sprzęt do domu. Nigdy nie usłyszeliśmy słowa przepraszam. SZCZERZE ODRADZAM

Byłoby miło gdyby dr trochę wiecej mówił nt leczenia. Jednak pismo tego oceniam go wysoko i raczej bedzie to mój dr. Ma duża wiedzę i jest uprzejmy. Pomógł mi w moich dolegliwosciach choć był dopiero trzecim lekarzem w ciagu ostatniego tygodnia do którego zglosilam sie z moim problemem. Polecam

dr. Kłosiński jest świetnym specjalistą ,zawsze ma czas dla pacjentek .Miałam problemy z zajściem w ciąże a dzięki Niemu jestem szczęśliwą mamą.

dopiero rozpoczęłam swoją przygodę z Panem Doktorem, ale mam jak najbardziej pozytywne wrażenia, przede wszystkim pod względem uprzejmości, kultury i ogromnej wiedzy. Minusem jest szybkość wizyt no ale jeśli Salve przewiduje 10min na pacjenta to trzeba się streszczać. Mam nadzieję że dr zostanie moim lekarzem na dłużej i że nie zacznie traktować pacjentek jak worka z pieniędzmi.

Godny polecenia, wspaniały doktor. Pomimo urlopu przyjeżdżał do mnie po ciociu cesarskim do Salve w Łodzi:) doglądał każdego dnia. Ciaza poprowadzona w miłej atmosferze w pełnym spokoju. Salve rownież gorąca polecam jako miejsce porodu. Drogo..to fakt ale warunki suuuuuper

Niestety troszkę wiecej czasu na rozmowę mógłby dr Klosinski poświęcić. Poza tym fachowa pomoc. Przygotował mnie do in vitro w 2 miesiące, zlecił wszystkie badania, pilnował prawidłowego przebiegu. Szkoda tylko ze nie był w ostatnim dniu:( Polecam gorąco!

Trafiłam do dr Witolda Kłosińskiego przez przypadek w Salve na ul Szparagowej w Łodzi. Była to moja pierwsza wizyta u takiego lekarza więc strach był. Musze przyznać ze ten Pan nie zraził mnie do wizyt u ginekologa. Zaproponował niezbędne badania, zrobił usg i wogole wiecej strachu było niz potrzeba. Moge spokojnie polecić go na pierwsza wizytę i myśle ze na kolejne tez do niego pójdę. To Sympatyczny doktor

Bardzo dobry ginekolog. Wielokrotnie bywalam juz z różnymi problemami u ginekologow ale pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu i uwagi a postawiona diagnoza i sposób leczenia trafione w dziesiątkę. Polecam

Zdecydowanie polecam. Pan doktor prowadził moją ciążę. Zlecił wszystkie niezbędne badania. W przypadkach jakichkolwiek wątpliwości kierował do szpitala. Woli chuchać na zimne niż coś przeoczyć. Troskliwy i zaangażowany pomimo,że nie chodziłam do niego prywatnie. Sprowadził mojego synka na świat i jestem mu za to dozgonnie wdzięczna. Oby tak dalej Panie doktorze !!!

Ponownie nie pozostaje mi nic in jak podziękować doktorowi za drugiego dzidziusia - od inseminacji do porodu. Na drugie bedzie miec Witold:) Profesjonaliz i dobre serce

Pan dr Kłosiński prowadził obie moje ciąże i był przy pierwszym porodzie. Jest to doskonały lekarz, pełen empatii i zrozumienia , a zarazem profesjonalista w każdym calu. Dzieki niemu mam dwie piękne córki. Maiłam w trakcie ciązy wykonane wszystkie nbiezbedne badania - w wiekszosci bezpłatnie. gorąco polecam zarówno jako ginekologa jak i położnika

Wspaniały lekarz. Kompetentny, delikatny, pełen szacunku dla pacjentki i jej dolegliwości. Dzięki dr nie poddalam sie proponowanym mi zabiegom i ufajac doktorowi przeczekalam nieprawidlowy wynik cytologii i po 2 latach bez ingerencji jestem zdrowa i bezpieczna. Mamnadzieje ze bedzie to Moj dr na lata. Obecnie jestem w 17 tygodniu i dr prowadzi mi ciążę od samego początku. Czyje sie pewnie i bezpiecznie. Przeprowadził wszystkie badania, wykonał kolposkopowych, test na HPv... I dziś mamcytologie II a był moment ze inny lekarz chciał mi obciąć szyjke:( DrKlłosinski to wspaniały lekarz. Oby wiecej takich

Witam, prowadze u Pana Doktora ciążę i polecam wszystkim kobietom tego lekarza. Jest kompetentny,zawsze zainteresowany pacjentką i jej pytaniami. Wykonuje wszelkie niezbędne badania ( na każdej wizycie skierowanie na mocz, morfologia+ badania aktualnie potrzebne w danym tygodniu ciązy). Wykonuje tez usg jeżeli jest miejsce to na NFZ jeśli nie to odpłatnie 100 zł. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i miły, charakteryzuje sie wysoka kulturą osobistą. A przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Polecam wszystkim Paniom które zastanawiają się nad dobrym lekarzem do prowadzenia ciazy, jak i do badań kontrolnych. Bardzo polecam :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny