dr n. med. Witold Kłosiński

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u doktora Kłosińskiego . Prowadziłam u niego obie ciąże (druga po Invitro pod Jego opieką), a teraz przychodzę na wizyty zarówno ginekologiczne jak i endokrynologiczne. Uwielbiam tego lekarza. Jest mądry i doświadczony co oczywiście jest najważniejsze, ale umie się tez doskonale komunikować z pacjentem, jest serdeczny i życzliwy. Nie wyobrażam już sobie innego ginekologa.

Dzięki namowom dwóch przyjaciółek zdecydowałam się prowadzić moją wyczekaną ciąże u dr Witolda Kłosińskiego. Była to najlepsza decyzja, najlepszy wybór. Lekarz jest niezwykle miły, empatyczny i dyskretny. Badanie nigdy nie było bolesne. Zawsze miałam możliwość wypytania doktora o najbardziej nawet trywialne sprawy. Cierpliwy, serdeczne i oddany pacjentkom. Polecam z całego serca!

Bardzo konkretne i rzeczowe wizyty. Systematyczne i metodyczne podejście do zagadnienia niepłodności. Zdecydowanie indywidualizacja leczenia. Tak profesjonalne podejście zaowocowało ciąża po 3 cyklach. Dziękujemy Doktorze!

Polecam Pana doktora wszystkim pacjentkom w ciąży. Prowadziłam u niego obie moje ciąże i zawsze czułam się bardzo zaopiekowana. W pierwszej ciąży w ostatnim odpowiednim momencie wykrył skracanie się szyjki i wysłał mnie pilnie do szpitala. Ponieważ był to 26 tydzień ciąży niemal na pewno uratował ją. Oprócz tego, ze jest super lekarzem jest tez bardzo miłym, serdecznym i życzliwym człowiekim. Otoczył mnie w ciąży wspaniała opieką dając poczucie bezpieczeństwa i przestrzeń na radość z ciąży

Najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam. Po 2 latach nieudanych staran o ciąże w innej klinice w koncu trafiłam na super lekarza. Zachęcona byłam nie tylko wspaniałymi opiniami w internecie ale tez poleceniem mojej siostry, która ma dzięki doktorowi dwójkę cudnych szkrabów. Udało się nasz problem rozwiązać już po 5 wizytach. Doktor na każdej wizycie dokładnie analizował sytuacje, tłumaczył wszystko dokładnie. Wizyty zawsze w bardzo miłej atmosferze. Jestem obecnie już w 15 tyg ciąży. Doktor Kłosinski na każdym kroku wykazuje niespotykaną troskę o swoje pacjentki i olbrzymie zaangażowanie. Serdecznie o szczerze polecam . Marcelina

Zdecydowanie najlepszy lekarz na jakiego z mężem trafiliśmy. Zdecydowany, skupiony na celu, konkretny, rzetelny, będący krok do przodu. Efekt w postaci ciąży po 4 cyklach. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczerze polecamy.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Opieka w ciąży wręcz idealna. Lekarz niezwykle doświadczony i skupiony na pacjentce. Wszystko widzi i wie, świetnie łączy fakty i wyciąga wnioski. Dzięki tym zaletom jestem szczęśliwa mamą. A do tego mega miły i empatyczny.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Serdeczny, empatyczny, a przy tym niezwykle mądry i doświadczony. Dzięki skutecznej pomocy Pana doktora mogę cieszy się macierzyństwem. od 4 mc . Polecam

Wyjątkowo kulturalny, mądry i skuteczny w diagnostyce i leczeniu doktor. Z moimi problemami z utrzymaniem ciąży borykałam się od 6 lat. Wnikliwa analiza mojego przypadku, poszerzenie badań i zaproponowane leczenie przyniosły w końcu upragniony efekt. Jestem już od 3 tyg szczęśliwą mamą dzięki doktorowi Kłosińskiemu.