Witold Kolber

Jestem po botoxie. Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę. Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista. 100% pasji i zaangażowania.

Jestem po botoxie.
Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę.
Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista.
100% pasji i zaangażowania.

Fantastyczna opieka. Pan doktor jest sympatyczny, doświadczony,pełen pasji i zaangażowania w to co robi. Jestem mu niesamowicie wdzięczna za zabieg i spektakularny efekt.

Fantastyczna opieka.
Jestem mu niesamowicie wdzięczna za zabieg i spektakularny efekt.

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi. Znam go głównie z medycyny estetycznej, ale jak sie okazało jest przede wszystkim dobrym chirurgiem, który podjął się poważnego zabiegu mojej mamy. Dziękujemy za pomoc i wsparcie. Jest pan niezwykle dobry.

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Jest pan niezwykle dobry.

Jestem zachwycona tym lekarzem. Dawno nie miałam okazji być w rękach kogoś tak skrupulatnego, doświadczonego, chętnego do pomocy. Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem. leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo. Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję!!!

Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem.
leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo.
Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność.
Uważam, że lepiej trafić nie mogłam.
Dziękuję!!!

Godny zaufania chirurg, który jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Trafienie na niego było najlepsza rzeczą Prawidłowo wystawił diagnozę, dzięki czemu mogłam przejść od razu do odpowiedniego leczenia.

Trafienie na niego było najlepsza rzeczą

Miałam poważne problemy z nadmiernym owłosieniem i bardzo chciałam się ich pozbyć metoda sprawdzoną, bezbolesną i bezpieczna dla mojej skóry. Pan doktor polecił mi depilacją laserową. Bardzo się obawiałam, ale pan doktor zapewnił mnie , że nie ma powodów. I dokładnie tak właśnie było :) Jestem już po całej serii zabiegów. Wszystko poszło zgodnie z planem, a ja mogę cieszyć się gładkimi plecami :)

Dla mnie bombowa konsultacja z zakresu antykoncepcji. Pani doktor jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. Wyjaśniła mi działania i skutki uboczne i dzięki niej wiem na co mam się zdecydować.

Leczenie kamicy pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową zostało przeprowadzone profesjonalnie. Fachowy i życzliwy lekarz. W jego rękach czułam się pewnie. POZDRAWIAM.

Fachowy i życzliwy lekarz.
W jego rękach czułam się pewnie.
POZDRAWIAM.

Doktor z prawdziwego zdarzenia. Operacja w jego wykonaniu już dwa razy została przeprowadzona pomyślnie. Dziękuję. Pana doświadczenie jest godne pochwały.

Dziękuję.
Pana doświadczenie jest godne pochwały.

Najlepszy lekarz :) Można mu zaufać. Zabiegu z zakresu medycyny estetycznej nie są Jemu obce, co pokazał na moim przykładzie. Zmarszczki zniknęły.

Najlepszy lekarz :) Można mu zaufać.
Zmarszczki zniknęły.