dr Witold Mróz

Laryngolog

Bardzo nie miły, nie kompetentny zarzucający ze jak ma mi uwierzyć ze mam chore zatoki, wręcz ze inni lekarze się nie znają skoro tak twierdzą. Badanie wyglądała na rym ze zaczął mi do gardła i stwierdził że trzeba się zastanowić nad wycięciem migdałów a problem zatok ominol szerokim łukiem gdzie na sierowaniu miał napisane że to przewlekła u mnie choroba.

Lekarz bardzo niekompetentny , nie znający się na swoim fachu , ignoruje problem z którym jako pacjentka przyszłam, nie przeprowadził żadnego wywiadu medycznego Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Wizyta nie trwała nawet 5 minut i nic się na niej nie dowiedziałam- zmarnowałam czas i pieniądze

Dwie wizyty u tego lekarza i za każdym razem te same wrażenia - wywiad lekarski to zadanie jednego pytania, nie udziela żadnych informacji, nie odpowiada na pytania i w dodatku jest przy tym nieuprzejmy. Skasuje 170 zł i do widzenia. Ma najkrótsze terminy i to jedyny plus, ale wiadomo dlaczego. Szczerze nie polecam.

Jestem po wizycie u lekarza, pierwsza wizyta, prywatna trwająca 3 minuty - 150 zł, pytanie lekarza „ od kiedy mam objawy i czy mam przy sobie zdjęcie zatok” żadnego innego wywiadu odnośnie objawów, nasilenia ich występowania, nie uzyskałam żadnych informacji dotyczących mojej choroby a raczej czym to może być spowodowane, przepisany lek nie wiem na co i czy pomoże załagodzić jedynie objawy. Jestem w szoku, ze tak można traktować pacjentów, no ale cóż przyjmiemy każdego, szybko załatwimy i kolejny pacjent - kasa ma się zgadzać…