lekarz Witold Piechna

Wspaniały lekarz, pełen empatii, bardzo cierpliwie wszystko tłumaczy. Pomimo tego, że zgłosiłam się do Pana Doktora z przykrym dla mnie problemem, wizyta przebiegła bezstresowo, otrzymałam wsparcie i skuteczne leczenie. Bardzo bardzo dziękuję!

Lekarz godny polecenia Jest kompetentny z profesjonalnym podejściem do pacjentki. Wszystko ciepliwie wytłumaczy i służy pomocą. Kieruje się dobrem pacjentki i gorąco polecam!

Absolutnie NIE POLECAM tego lekarza. Zgłosiłam się do doktora z problemem bolesnego miesiączkowania na kasę chorych, po czym przekierował mnie do swojego prywatnego gabinetu, w celu zrobienia zastrzyku antykoncepcyjnego, który jak przekonywał Pan doktor miał mi złagodzić bóle. Pomógł mi w taki sposób, że całkowicie zatrzymał miesiączkę, a spowodował szereg innych nieprzyjemnych dolegliwości, jak śpiączka, silne bóle głowy, rozdrażnienie (i tak przez 3 miesiące).Lekarz przyznał, że takie objawy się pojawiają po przyjęciu pierwszej dawki, ale gdyby poinformował mnie o tym wcześniej, nigdy bym się na tą metodę leczenia nie zdecydowała. Ponadto po roku stosowania antykoncepcji w tabletkach, a później wprowadzeniu zastrzyku, doktor dał mi skierowanie tylko na ogólne badanie krwi, ignorując moją prośbę, aby uwzględnił w nim również poziom hormonów. Nie wziął pod uwagę, że należy również sprawdzić krzepliwość krwi i próby wątrobowe, co jest podstawą w leczeniu hormonalnym. Zaciekawiło mnie jeszcze, że podczas wizyt nie sporządzał żadnych
notatek w mojej karcie zdrowia. Podsumowując Pan doktor Witold Piechna w moim odczuciu ma bardzo niskie kompetencje, poświęca mało czasu pacjentowi i jest nieprofesjonalny. Nie zauważam żadnej uprzejmości, raczej doktor jest neutralny w kontakcie z pacjentką.

Przemiły, bardzo kompetentny lekarz. Prowadzi moją ciążę, bardzo dokładnie wykonuje badania, przy czym jest delikatny. Poświęca duzo czasu na wizytach, szczegółowo wszystko tłumaczy. Kiedy lezalam w szpitalu rowniez poswiecal duzo uwagi. Godny polecenia

Jestem pacjentką Dr. Piechna od dawna, oprócz ciąż bywają mniej przyjemne schorzenia, diagnozy, dylematy i operacje. W każdej kwestii było idealnie, znakomity lekarz, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Polecam z całego serca.

Ja z Panem doktorem mam doczynienia już kilka lat.Prowadził moją ciąże,robił mi cesarkę.w ciązy odbierał kazdy moj telefon nawet w trakcie urlopu i zawsze mnie wysluchal.Jest dobrym i uprzejmym czlowiekiem.Kazdemu zdarzaja sie pomylki jest tylko czlowiekiem,ale ja zlych slow na niego nie mam.

Ja jestem bardzo zadowolona..Prowadzil dwie moje ciaze, dzieci sa zdrowe, nawet kiedy z synkiem lezalam na ginekologii i przeniesli mnie na porodowke to po calym szpitalu mnie szukal..polecam naprawde

Bylam tylko raz u niego a wyszlam z gabinetu zadowolona

Bylam tylko raz u niego a wyszlam z gabinetu zadowolona

Jestem jego pacjętką od 13 lat. prowadził mi 2 ciże (na kase chorych)Zawsze dokładnie tłumaczył to o co zapytałam. Godny polecenia.

Lata chodziłam do tego pana i żałuję... Nadżerka - glubulki i potem zero kontroli czy pomogło. Efekt? Krwotok i koniecznośc wypalania. Ciąża, poronienie, brak konkretnych badań, uparłam się więc mi sprawdził hormony (skierowanie do prywatnego laboratorium za grube pieniążki a w przychodni zapłaciłabym mniej, ale grunt to umowa zawarta między lekarzem a konkretnym laboratorium), wyszły problemy z tarczycą co doktor uznał za przyczynę braku owulacji. Efekt? Ciąża - błogosławione poczęcie bo bez owulacji... straciłam zaufanie.

straciłam zaufanie.