lekarz Witold Pindral

2,4

Lekarz chamski. Nie polecam Nic nie tłumaczy . Jedyne zdanie które usłyszałam to "Lepiej się nie leczyć, bo jak zacznie się badać to można coś znaleźć"

Lekarz kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta ,bardzo uważnie mnie wysłuchał, próbował wykluczyć ewentualne przyczyny problemu. Wyrazy uznania także dla Pani pielęgniarki pracującej z Panem doktorem.

Lekarz, który szarpał mnie za rękę poparzoną wrzącym olejem. Widać tak wygląda procedura badania. Więcej czasu poświęcił na wpisywanie danych do komutera niż na pomoc medyczną jakiej potrzebowałam. Pielęgniarka dała mi maść, żebym się sama posmarowała w gabinecie, po czym skóra zaczęła mi po prostu spływać. Skończyło się na SORZE w Sieradzu, gdzie otrzymałam profesjonalną pomoc.

Weterynarz do którego chodzę z psem ma większy szacunek do zwierząt niż ten "lekarz" dla drugiego człowieka

Kompletny brak rozmowy z pacjentem. Wizyta trwała niecałe 3min.więc o poświęconym czasie dla pacjenta nie ma co mówić. O tłumaczeniu choroby i leczenia można pomarzyć. Kompletny brak uprzejmości, chamstwo i nic więcej. Nie polecam!!!

Lekarz kompetentny, pewny swojego fachu. Nie znam lepszego chirurga, z lepszą wiedzą i umiejętnościami. Pan doktor czasami wydaje się groźny, ale to tylko pozory. Nie lubi ludzi, którzy nie przychodzą do niego po pomoc, tylko po "zwolnienie".

nie bylem jeszcze u tak chamskiego lekarza po prostu zero kultury jak tacy ludzie pracuja w sluzbie zdrowia

jeżeli ktoś odwiedził Pana Doktora bardzo proszę o opinię....

jeżeli ktoś odwiedził Pana Doktora bardzo proszę o opinię....