Drogie Panie pan dr Rogowski prowadził mi trzy ciąże w tym dwie w przychodni przyszpitalnej kiedy to jeszcze przyjmował w szpitalu Rydygiera zawsze Miły i do tego przedewszystkim jest dobrym lekarzem w jego prywatnej przychodni jest czysto i długo się nie czeka zawsze informuje o wszystkim konsultacje telefoniczne zawsze i bez płatnie jeśli nie może odebrać telefonu zawsze oddzwania będąc w ciąży zwłaszcza zagrożonej uważam ze warto do niego się wybrać.Jestem po amputacji szyjki byłam operowana w szpitalu Rydygiera myślałam ze nie będę mogła mieć już dzieci a jednak udało się pan dr Rogowski mnie operował i uważam ze to tez zależy w dzisiejszych czasach na kogo się trafi jest super lekarzem. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za to że był naprawdę troskliwy kiedy to zaszłam w ciąże po operacji i kiedy doszło do tego ze mogę ją stracić. Mam cztero miesięczną córeczkę i jestem szczęśliwą mamą.Lekarz godny polecenia.

Do tego lekarza mam 100% zaufania. Kiedy po porodzie dostałam potężnego krwotoku on mnie ratował i ineresował się moim stanem zdrowia dokońca pobytu w szpitalu.Polecam jest świetnym fachowcem

Moim zdaniem rewelacyjny specjalista! Zawsze dokładnie wypyta o wszelkie dolegliwości. Z anielską cierpliwością odpowiada na zadawane przeze mnie pytania. Zawsze w dobrym humorze. Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Mój syn urodził się w szpitalu im. Rydygiera, dr Rogowski miał dyżur, wspaniale się nami zajął! Polecam.

W 100% odradzam. Pora na zmiany - tacy do lamusa

W 100% odradzam. Pora na zmiany - tacy do lamusa

To przykre ale ten lekarz to rutyniarz.Uśmiech to chyba do tych co zapłacili za wizytę.W szpitalu to kawał gbura.Mojej córce i wnuczce narobił bardzo dużo krzywdy,może nawet na długie lata.Tak mu się do domu śpieszyło że uwalił się na brzuchu córki i wycisnął dziecko.Dziecko urodziło się z krwiakiem podkostnym,coś ma z biodrami(czekamy na usg)i krzywym noskiem.Córce pękła szyjka.Uparł się że córka urodzi naturalnie.Drugi lekarz był innego zdania ale nie miał nic do gadania góru tak zdecydował.Nie polecam,jak najdalej od tego lekarza.

zapomniał że ma wizytę, którą zresztą sam wyznaczył...i nie odwołał. Trochę sobie postałam pod gabinetem i jeszcze bardziej się rozchorowałam, a kiedy chciałam zwolnienie stwierdził, że to mój problem jak mam się dostać... itd. Pierwszy poród był jak najbardziej ok ale druga ciąża każda informacja wymuszona a ja to tylko następne 70zł...smutne

zdecydowanie odraczam. Pan dr nie umie udzielić rzetelnych i zgodnych z prawdą informacji, jest chamski i arogancki

Polecam Dr.Rogowskiego - świetny lekarz, wszystko wytłumaczy uśmiechnie się i doda otuchy.

To lekarz który się mną zaopiekował po stracie dziecka w odróżnieniu od lekarz prowadzącego.W szpitalu odebrał martwy poród i poświęcił czas na rozmowe, a także pomógł wszystko zrozumiec i dał nadzieje że jeszcze się wszystko ułoży.

Dr.Rogowski moim zdaniem jest jednym z lepszych lekarzy.Kiedy zgłosiłam się do niego byłam po pobycie w szpitalu on jeden dał nadzieje na to że utrzymam ciąże która była zagrożona,kiedy miałam ,,wiatrówkę ,,on jeden pokierował mnie do szpitala gdzie uratowali moją ciąże i interesował się przebiegiem choroby jestem mu za to bardzo wdzięczna.