lekarz Witold Rybski

Bardzo polecam. Jestem pacjentką od czasu pierwszej ciąży. Pan Doktor odpowiada szczegółowo na pytania. Nie bagatelizuje żadnych wątpliwości pacjentki.

Polecam z czystym sumieniem!! Bardzo dobry fachowiec.

Polecam z czystym sumieniem!! Bardzo dobry fachowiec.

Byłam u Pana doktora na usg 3d wykluczył u mojej córeczki Zespół Downa ale niestety po urodzeniu okazało się że malutka jest chora właśnie na ZD. Tak więc odradzam wizyty i badania bo Pan Doktor nie jest kompetentnm lekarzem.

Nie polecam ,szyderczy i lekceważący lekarz,przez niego moje dziecko zmaga się ciężka choroba ,bo nie raczył zrobić usg ,jak sygnalizowałam problem.....gdyby nie szpital do którego udałam się zaraz po jego wizycie ,dziecko by nie żyło -urodziło się przedwcześnie...nie jeszcze raz nie polecam.....

Idąc do lekarza z problemem oczekuję porady, wykonania badań, przepisania leków, nie otrzymałam nic. Lekarz zbagatelizował sobie mój problem. Niestety, po 2 tyg trafiłam do szpitala i na szczęscie tam go nie spotkałam

Lekarz znający się na rzeczy, mimo, że nie pracuje w szpitalu. Trafiłam do niego przez przypadek, później prowadził moją ciążę (zagrożoną, ale wszystko się udało), był uchwytny o każdej porze dnia i nocy, nawet, jak był na wakacjach za granicą, odpisywał na smsy. Zawsze szczegółowo omawia problemy i proponuje rozwiązania dobre dla pacjentki.

Kompetentny , b. miły i rzeczowy lekarz. Leczę sie u doktora Rybskiego od czasów liceum i faktycznie pamięta on chyba swoje wszystkie pacjentki bez zaglądania w zapiski. Mimo iż moja ,,dolegliwość " teoretycznie wykluczała zajśćie w ciąże to jestem mamą 5-letniej wspaniałej córeczki . Ciąże prowadził oczywiście doktor Rybski i wspaniale poradził sobie z moim ,,zagrożonym" przypadkiem . Jedyny minus to taki że nie pracuje w szpitalu. POLECAM

Świetny specjalista. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Zawsze przedstawia dwie strony medalu jeżeli tego wymaga dany przypadek i tę złą i dobrą .Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Nie udzielił odpowiedzi na żadne z pytań, które mnie nurtowały. Nie zalecił niczego, co mogłoby pomóc. Miesiąc po wizycie trafiłąm do szpitala...

Jestem pacjentką dr Rybskiego od wielu lat i uważam, że to wspaniały lekarz. Podczas wizyty czuję się nieskrępowanie i komfortowo. Doktor ma duże poczucie humoru, zawsze odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący, poświęca pacjentce dużo czasu, zwraca uwagę na wagę, udziela rad. Poza tym prowadzi bardzo szczegółowe opisy wizyt, dzięki czemu zna całą historię pacjentki. Mogę dodatkowo powiedzieć, że jako jedyny lekarz, z jakim miałam do tej pory do czynienia, pamięta jak się nazywam, pamięta z czym ostatnio u niego byłam, itp. - bez zaglądania w swoje zapiski, a wcale nie bywam u niego zbyt często. ;) Bardzo polecam tego lekarza.