dr

Szajnochy 8
52,271242920,9825451(22)833-14-70 (79)

Kalendarz przyjęć
Pon24.08Wt25.08Śr26.08Czw27.08Pt28.08So29.08Nd30.08
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
1.8/5
Średnia:
2.15
5 opinii

Kiedyś leczyłam się przez trzy lata. Rozmowy o niczym, a nie o chorobie. Przeoczone objawy, albo swiadome dzialanie, czego nie moge zrozumiec. Nie wiem dlaczego korzystałam z wątpliwych usług tego lekarzyny. Skutek: jestem śmiertelnie chora. Powinnam go pozwać, ale nie mam siły za tym chodzić. Podobno jest już na emeryturze.

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy. "Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest im to wybaczane, ale ten lekarz do nich, moim zdaniem nie należy.

Porażka, niesympatyczny, opyrskliwy - pacjentów przyjmuje wybiórczo. O kompetencjach nie piszę, bo nie zdążyłam poznać! W Przychodni na Szajnochy przez 1 godzinę i 20 minut siedzenia pod gabinetem, godzinę spędził sam ze sobą, niezapisanych pacjentów "traktował" kilkuminutową odprawą o ilości kart, które ma w gabinecie, a jedyny pacjent, który został przyjęty spędził w gabinecie niecałe 10 minut i wyszedł klnąc w niebogłosy.

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

Całkowicie zbagatelizował moją osobę mój problem, jest fałszywie uprzejmy(wręcz kpiący) i niekompetentny, nie tylko nie postawił żadnej diagnozy,a nawet nie wysłał na jakiekolwiek badania dodatkowe, co jest równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek zaangażowania-czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wątpię. Pójdę prywatnie jeśli wyjdzie że miałem rację podam go do izby lekarskiej za błąd w sztuce medycznej, bądź co bądź co miesiąc płacę składki ZUS. Nie polecam tego lekarza, zdesperowanym życzę powodzenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny