drWitold Rynkowski

Szajnochy 8
52,271242920,9825451(22)833-14-70 (79)

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.1512345
4 opinie

• 1

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy. "Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest im to wybaczane, ale ten lekarz do nich, moim zdaniem nie należy.

• 1

Porażka, niesympatyczny, opyrskliwy - pacjentów przyjmuje wybiórczo. O kompetencjach nie piszę, bo nie zdążyłam poznać! W Przychodni na Szajnochy przez 1 godzinę i 20 minut siedzenia pod gabinetem, godzinę spędził sam ze sobą, niezapisanych pacjentów "traktował" kilkuminutową odprawą o ilości kart, które ma w gabinecie, a jedyny pacjent, który został przyjęty spędził w gabinecie niecałe 10 minut i wyszedł klnąc w niebogłosy.

• 5

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

• 1

Całkowicie zbagatelizował moją osobę mój problem, jest fałszywie uprzejmy(wręcz kpiący) i niekompetentny, nie tylko nie postawił żadnej diagnozy,a nawet nie wysłał na jakiekolwiek badania dodatkowe, co jest równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek zaangażowania-czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wątpię. Pójdę prywatnie jeśli wyjdzie że miałem rację podam go do izby lekarskiej za błąd w sztuce medycznej, bądź co bądź co miesiąc płacę składki ZUS. Nie polecam tego lekarza, zdesperowanym życzę powodzenia

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat