dr

Witold Rynkowski

Pulmonolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Szajnochy 8
Warszawa
52,271242920,9825451(22)833-14-70 (79)

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.2/5
Kompleksowość podejścia
2/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2/5
Ilość poświęconego czasu
2.4/5
Uprzejmość
2.2/5
Godny polecenia
1.8/5
Średnia:
2.15
5 opinii
Opinie pacjentów
2,0/5

Kiedyś leczyłam się przez trzy lata. Rozmowy o niczym, a nie o chorobie. Przeoczone objawy, albo swiadome dzialanie, czego nie moge zrozumiec. Nie wiem dlaczego korzystałam z wątpliwych usług tego lekarzyny. Skutek: jestem śmiertelnie chora. Powinnam go pozwać, ale nie mam siły za tym chodzić. Podobno jest już na emeryturze.

1,5/5

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy. "Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest im to wybaczane, ale ten lekarz do nich, moim zdaniem nie należy.

1,0/5

Porażka, niesympatyczny, opyrskliwy - pacjentów przyjmuje wybiórczo. O kompetencjach nie piszę, bo nie zdążyłam poznać! W Przychodni na Szajnochy przez 1 godzinę i 20 minut siedzenia pod gabinetem, godzinę spędził sam ze sobą, niezapisanych pacjentów "traktował" kilkuminutową odprawą o ilości kart, które ma w gabinecie, a jedyny pacjent, który został przyjęty spędził w gabinecie niecałe 10 minut i wyszedł klnąc w niebogłosy.

5,0/5

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

1,0/5

Całkowicie zbagatelizował moją osobę mój problem, jest fałszywie uprzejmy(wręcz kpiący) i niekompetentny, nie tylko nie postawił żadnej diagnozy,a nawet nie wysłał na jakiekolwiek badania dodatkowe, co jest równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek zaangażowania-czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wątpię. Pójdę prywatnie jeśli wyjdzie że miałem rację podam go do izby lekarskiej za błąd w sztuce medycznej, bądź co bądź co miesiąc płacę składki ZUS. Nie polecam tego lekarza, zdesperowanym życzę powodzenia

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat