dr

Szajnochy 8
52,271242920,9825451(22)833-14-70 (79)

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.15
4 opinie

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy. "Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest im to wybaczane, ale ten lekarz do nich, moim zdaniem nie należy.

Porażka, niesympatyczny, opyrskliwy - pacjentów przyjmuje wybiórczo. O kompetencjach nie piszę, bo nie zdążyłam poznać! W Przychodni na Szajnochy przez 1 godzinę i 20 minut siedzenia pod gabinetem, godzinę spędził sam ze sobą, niezapisanych pacjentów "traktował" kilkuminutową odprawą o ilości kart, które ma w gabinecie, a jedyny pacjent, który został przyjęty spędził w gabinecie niecałe 10 minut i wyszedł klnąc w niebogłosy.

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

Całkowicie zbagatelizował moją osobę mój problem, jest fałszywie uprzejmy(wręcz kpiący) i niekompetentny, nie tylko nie postawił żadnej diagnozy,a nawet nie wysłał na jakiekolwiek badania dodatkowe, co jest równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek zaangażowania-czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wątpię. Pójdę prywatnie jeśli wyjdzie że miałem rację podam go do izby lekarskiej za błąd w sztuce medycznej, bądź co bądź co miesiąc płacę składki ZUS. Nie polecam tego lekarza, zdesperowanym życzę powodzenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny