prof. dr hab. n. med. Witold Skrzypek

Od kiedy wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia przydatków macicy 2018r i na oddział przyjmował mnie dr. Skrzypek nie korzystam z usług innego lekarza ginekologii. Ufam temu człowiekowi w 100% chociaż często słyszę żeby konsultować się jeszcze gdzieś indziej. Zawsze ustalisz dogodny termin wizyty. Zawsze miła obsługa kawka w poczekalni. Gabinet nowoczesny na wysokim poziomie. Więc cena taka a nie inna. Doktor jest bardzo ciepłą osobą. Do tego ma w sobie coś co mnie kompletnie wcale nie krępuje. Siadam do badania na totalnym luzie. A podczas badań to ważne by nie być spiętym. Fachowiec i tyle 👌 polecam.

Polecam z całego serca. Dzięki Panu Doktorowi ciąża mimo burzliwej końcówki zakończyła się pomyślnie. W porę Pan Doktor zauwazyl krytyczny stan blizny po poprzednim cesarskim cięciu oraz podjął szybka decyzję o szybszym rozwiązania ciąży co uratowało zarówno życie mojego dziecka jak i moje. Zawsze wychodząc z gabinetu czułam sie spokojna, bo mimo wszystko czułam ,że jestem w dobrych rękach.

Bardzo dobry lekarz, zna się na swojej robocie. Nie podejmuje pochopnych decyzji i nie budzi niepokoju w pacjentce. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, a w razie jakiegoś problemu zawsze jest pomocny. Opiekuje się pacjentką, ale trzeba wykonywać jego polecenia. Jeśli każe robić badania to tak trzeba, jeśli każe przyjmować leki to też tak trzeba. A cena jest adekwatna do warunków. Uwazam, że gabinety są bardzo dobrze wyposażone. Kobiety wysoki standard też kosztuje.

Dla mnie najlepszy! Dwie ciąże pomimo komplikacji zakończyły się szczęśliwym porodem w terminie. Zawsze wychodzę z gabinetu z pewnością, ze Doktor wie co robi:) Nigdy nie zbywa, zawsze ma czas by rozwiać moje ewentualne wątpliwości! Polecam!!

Dla mnie najlepszy!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Doprowadził moja ciążę do szczesliwego rozwiazania w terminie, pomimo różnych problemów. I teraz na swiecie jest z nami Julcia. Dzieki niemu mysle o drugim dziecku i nie boje sie komplikacji bo wiem ze mam najlepszego lekarza. POLECAM!

Polecam, regularnie korzystam z usług dr Skrzypka od niemal 7 lat, w tym czasie bezproblemowo przeszłam 2 ciąże (tzn. trafiałam do niego przy pierwszej z problemem, który został rozwiązany), kilka wyleczonych problemów. Poleciłam go też kilku znajomowym i leczą się u niego cały czas bo jest mega kompetentny.

Kompetentny i rzeczowy lekarz...a przy tym bardzo sympatyczny i miły... Polecam!

W swoim życiu spotkałam wielu lekarzy ginekologów, a tylko do tego mam pełne zaufanie. Wczesniej prowadził moje 2 ciąże, teraz zaczynamy zajmować sie trzecią. Pełen profesjonalizm. Prowadził też ciąże dużej grupy moich zanjomych (około 10 dziewczyn) i żadnej nie podpadł :) Tak więc z czystym sumieniem polecam!

Zdecydowanie polecam! Wyleczona nadżerka i ostry stan zapalny. Stosując się całkowicie do rad można osiągnąć sukces w leczeniu :)Zróbcie sobie dziewczęta poniżej, rachunek sumienia. Nie obsmarowujcie dobrych lekarzy, widocznie do złego nie trafiłyście:)

absolutnie nie polecam, chodziłam do niego kilkanaście razy, miałam stan zapalny pochwy; dostałam dziesiątki leków, które nie odniosły skutku, tylko wyjaławiały organizm. na koniec zaordynował mi jakąś szczepionkę za niebagatelną kwotę. w aptece, gdzi poszłam z receptą poradzono mi przed wykupem konsultację u innego lekarza. Tak zrobiłam. Po 2-3 tygodniach było po wszystkim. ODRADZAM