lekarz Witold Stelowski

Ortopeda, Traumatolog

Najcudowniejszy i najbardziej kompetentny ortopeda. Wręcz CUDOTWÓRCA. Polecam każdemu, kto nie widzi, bądź nie ma przed sobą żadnej szansy. Poleciłam już wielu znajomym i są zachwyceni. Chodzą, nie czują bólu, obyło się bez operacji. Uczęszczam od ponad 20 lat - ciągle z nowym, bardzo poważnym problemem zdrowotnym. Wychodzę, jak nowo narodzona. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Byłam u dr Stelowskiego kilkakrotnie na przestrzeni kilku lat. Nie mam poważnych schorzeń kręgosłupa, ot zwykłe niedomagania związane z wiekiem, zużyciem czy też niezbyt zdrowymi nawykami jak siadanie na podkurczonej nodze. Byłam tez wczoraj i jak zawsze wyszłam naprawiona. Ból w okolicy szyi minął, mięśnie łopatki rozluźniły się i czuję się super:-) Nie wierzyłam w żadne cuda pt. "nastawianie kręgosłupa" do czasu dopóki tego nie doświadczyłam. Pan doktor jest człowiekiem o ogromnym doświadczeniu, także niezłym psychologiem (wiadomo, ze pewne typy osobowości mają predyspozycje do określonych kontuzji). Ma umiejętność dostrzegania rzeczy niewidocznych dla innych. Ale przede wszystkim jest niezrównany jeśli chodzi o odprawianie cudów związanych z nastawianiem kręgosłupa, stawów czy rozluźnieniem mięśni. I chociaż całkowicie nie pojmuje jak to jest możliwe w trakcie niespełna godziny godziny, to jednak to, jak się czuję w tej chwili skłoniło mnie do napisania Wam o tym, bo naprawdę warto poprosić dr Stelowskiego o pomoc w lekkich i cięższych problemach. Zapewne będziecie tak samo pozytywnie zaskoczeni jak ja! Czego wszystkim serdecznie życzę:-) Monika

zdecydowanie polecam! po wizycie u doktora problemy z kręgosłupem zostały zażegnane. Polecam wszystkim znajomym

zdecydowanie polecam!

Witam,chciałabym dodać swój komentarz.Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat.Jest wybitnym fachowcem,lekarzem,który potrafi postawić właściwą diagnozę.trafiłam do Niego z polecenia koleżanki.Doznałam kontuzji w trakcie próby choreograficznej.Sprawa była dość paskudna,dotyczyła ponadrywania mięśni pachwinowych,które leczcy się z trudem..Trafiłam do gabinetu z bólem.wcześniej diagnozowali mnie inni i nie dawali szans na szybki powrót do zdrowia,ani tym bardziej do zawodu.Doktor obejrzał mnie,porządnie zbadał i stwierdził,że za ok.4 tygodnie wrócę do form,o ile zastosuję się do zaleceń..Nie liczyłam na to,ale zawzięłam się i zaczęłam realizować ćwiczenia polecone przez doktora.Po ok.4 tygodniach wróciłam do formy.Dziś po kontuzji nie ma śladu.To naprawdę wybitny fachowiec.Aktualnie jestem pod opieką pana doktora bo mam początek przepukliny kręgosłupa.Znowu zalecił ćwiczenia i sposób postępowania.Stosuję się do zaleceń i jest lepiej.Gorąco polecam bo takich lekarzy jest coraz mniej.Można się do Niego zgłosić w każdej chwili,znajduje czas dla pacjenta.Poza tym jest bardzo ludzki,słucha pacjenta i nie jest pazerny na pieniądze.A poza wszystkim posiada ogromne poczucie humoru.!!!!!!!Panie doktorze,jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co zrobił Pan dla mnie by ratować moje zdrowie.Agnieszka D.

Kręgosłup, wszystkie sportowe schorzenia polecam!!!

Kręgosłup, wszystkie sportowe schorzenia polecam!!!

Rok temu Przyszedłem do Pana Doktora z dolegliwością Kręgosłupa, problemem było to że większość lekarzy ze względu na moje rozmiary 201cm wzrostu i 150kg wagi , nie mogła zrobić mi badania tomografii komputerowej, pan doktor stwierdził że wypadł mi dysk "wymasował""Ponastawiał" kręgosłup postrzelał i czułem się fantastycznie, dostałem polecenia co do wykonywanych ćwiczeń oraz Leki które uśmierzyły ból. od tamtej pory wszystko wróciło do normy.

Jako długoletnia pacjentka Pana Doktora bardzo wysoko cenię sobie jego wiedzę i umiejętności oraz niezwykle profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Zawdzięczam mu skuteczną pomoc, umożliwiającą normalne funkcjonowanie z powikłanym schorzeniem kręgosłupa. Jest dla mnie niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie, godnym zaufania i polecenia.

Wszystko jest ok jezeli odwiedzi się Pana Doktora w jego gabinecie w jemu dogodnym terminie.Parokrotnie korzystałam z jego leczenia,problem zaczął się gdy z powodu rwy kulszowej nie mogłam wstać z łóżka i pojechać do gabinetu.Poprosiłam lekarza wyjątkowo o wizytę w domu(mieszkam bardzo blisko),odpowiedż brzmiała ,abym wezwała sobie pogotowie,niech zrobią mi zastrzyk a wtedy będę mogła przyjść do gabinetu.Nie było to profesjonalne podejście do pacjenta,gdyż wielokrotnie zostawiałam niemałe sumy za porady.