lekarz Witold Świechowskilekarz Witold Świechowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Witold Świechowski

Lek. Witold Świechowski, specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, absolwent Wyższej Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował przez 8 lat jako Ordynator Oddziału w SPZOZ w Kozienicach, obecnie pełni funkcję Zastępcy Ordynatora. Wykonuje badania usg, drobne zabiegi ambulatoryjne oraz operacje ginekologiczne w pełnym zakresie. Konsultuje dorosłych oraz dziewczęta od 10 r. ż. w Przychodni CMP na Ursynowie. Dodatkowe zainteresowania: narciarstwo, turystyka, muzyka rock oraz sporty samochodowe.

Wykonywane badania:
- cytologia
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ciąży

Fachowość,kompetencja, uprzejmość, z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wiele mam do zawdzięczenia,zawsze wysłuchał ze spokojem i wybrał najlepszą opcję dla mnie,nigdy nie zbagatelizował żadnego pytania.Jest Najlepszy 👍

Poszłam bez sprawdzenia badanie usg ginekologiczne, zlecone przez lekarza. Dawno sie nie czułam taka upokorzona. Przez całą wizytę lekarz mówil do mnie na ty, głównie per 'kotku'. Traktował mnie tak pobłażliwie, jak małą dziewczynkę, która nic nie rozumie, a nie jakbym była dorosłą kobietą. Gdy spytał, czemu to badanie i powiedziałam o endokrynologu i wysokim testosteronie, powiedział 'ale testosteron to chłopczyki mają'. Samo badanie w taki sposób zrobił, że było bolesne. Nie polecam nikomu

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Świetny lekarz, który ma świetne podejście do pacjentki. Na dodatek w sposób jasny potrafi wytłumaczyć nie tylko problem, ale zrozumiale mówić o sposobach leczenia. Polecam w 100%

Super lekarz.Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony.Przede wszystkim kompetentny.Nigdy nie odmówił pomocy czy odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W 100% polecam.

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę, mimo iż ciąża była wysokiego ryzyka i od początku były problemy. Gorąco polecam!!!

Bardzo wysokie kompetencje, bogate doświadczenie, dobre podejście do pacjentki. Polecam

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Lekarz godny polecenia miły , uprzejmy itp...

Wzbudził moje zaufanie, sprawia bardzo dobre wrażenie

Wzbudził moje zaufanie, sprawia bardzo dobre wrażenie

Drogie Panie! to była moja pierwsza wizyta i jestem wręcz zachwycona. lekarz wytlumaczyl mi wszystko co bedzie robil, zartowal, zebym nie byla taka zestresowana, samo badanie trwalo tylko krociutka chwilke, zrobil cytologie, prosilam o tabletki anty. wiec zlecil mi konieczne badania. jak najbardziej polecam tego lekarza szczegolnie jesli ma to byc pierwsza wizyta.