Witold Szabłowski

Witam,zdecydowanie nie polecam tego lekarza, jest niekompetentny .Sam swierdzil ,ze nie zna sie na kregoslupie wiec dlaczego ma tytul ortopedy -traumatologa (lekarz od urazów i zwyrodnień układu ruchu)Skasowal 130 zl pogadal i na tym koniec.

Niedawno miałem artroskopię barku.Bardzo dziękuję Panie doktorze za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu .Jestem sześć dni po zabiegu i w dobrej formie.Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.Piotr z Poznania.

Może niezły chirurg,ale nie potrafi rozmawiać z pacjentami,swoje racje przedstawia w sposób obcesowy i niegrzeczny

Najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo życzliwy, podszedł do mnie indywidualnie, wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg, mogłam się z nim kontaktować w razie pytań. Polecam każdemu!

Pan Witold Szabłowski to najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Rok czasu bujałem się ze zerwanym więzadłem krzyżowym przednim, bo lekarze nie wiedzieli co mi jest, dostawałem tabletki i żele, bo może przejdzie. Po jednej wizycie u doktora Szabłowskiego miałem wyznaczony termin operacji (2 tygodnie od wizyty), wyjaśnił dokładnie na czym będzie polegać zabieg, rozrysował to nawet na kartce, pomógł przygotować się psychicznie, przysłał materiały na e-mail jak ćwiczyć, co kupić do rehabilitacji (swoją drogą bardzo mi się to spodobało, bo jestem typem komputerowca). Rekonstrukcja wyszła super, na wizycie ...

Rekonstrukcja wyszła super, na wizycie kontrolnej pomógł przełamać strach chodzenia bez specjalnej ortezy, pokazał jak chodzić, pokazał dodatkowe ćwiczenia, w dodatku zawsze był pod telefonem "w razie czego". Super profesjonalista, polecam go każdemu, mającemu problemy natury ortopedycznej.
Konrad

Dr Szabłowski operował moje kolano w czerwcu 2013 r. Przed operacją udzielił mi wszelkich informacji i zajął się mną bardzo dobrze. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze :) !!!. Doskonały profesjonalista , znający się na swoim fachu. Szczerze Pana Doktora polecam - pacjentka Grażyna N.

Super lekarz. Profesor z Łodzi chciał mnie kroić ponieważ cyt.: "Nie wiem co Panu jest ale jak panu otworzę kolano to się dowiemy więcej a teraz niech pan przykłada liśćmi kapusty czy jakąś maścią żeby opuchlizna znikała". A W.Szabłowski po zdjęciach wiedział co się stało i od razu zaproponował mi leczenie tzw. "Klinikę jednego dnia" z NFZ co by w szpitalu nie leżeć i miejsc nie zajmować. Zapłaciłem za wszystko ok. 80 zł - jedną wizytę w Zduńskiej. POLECAM GORĄCO !!!!!!

oj po trzech ostatnich komentarzach widzę, że zazdrośni koledzy branży nie śpią, tylko czuwają i zupełnie niesłusznie psują reputację doktorowi, który powinien być wzorem dla wszystkich lekarzy! A najgorszych chamstwem jest posądzanie go o to, że zależy mu tylko na prywatnych wizytach. Powiem szczerze - sama próbowałam dać, ale lekarz nie wziął i jeszcze mnie pokrzyczał! Dziękuję Panie doktorze za uratowanie życia i za to, że chodzę. A.M.:)

Według mnie lekarz ten jest niekompetentny.

Według mnie lekarz ten jest niekompetentny.

Witam zdecydowanie nie polecam tego lekarza. moje leczenie przebiegalo dosc dlugo i bylo jak sie okazalo zbyt skomplikowane dla pana Szablowskiego. doznalem kontuzji, skrecenia stawu kolanowego ( zerwane wiazadla przednie i uszkodzona lakotka). przeprowadzono u mnie rekonstrukcje i usuniecie resztki lakotki. Po operacji zaczely sie problemy, kolano zaczelo ropiec okazalo sie ze zarazono mnie bakteria gronkowcem, pobjeto bledne i bezskuteczne leczeni.w sumie lekaz ten zrobil mi 4 artroskopie i tak uszkodzil kolano ze jest ono w gorszym stanie niz odrazu po kontuzji. Ponadto kontakt z lekarzem jest tragiczny no chyba ze na kolejnych prywatnych wizytach za pieniadze. Nie polecam nikomu tego lekarza!!!!!