Witold Szabłowski

Ortopeda

Opinii24

Anonim

26.06.2015

Może niezły chirurg,ale nie potrafi rozmawiać z pacjentami,swoje racje przedstawia w sposób obcesowy i niegrzeczny

Monika

24.03.2014

Najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo życzliwy, podszedł do mnie indywidualnie, wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg, mogłam się z nim kontaktować w razie pytań. Polecam każdemu!

Konrad

19.09.2013

Pan Witold Szabłowski to najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Rok czasu bujałem się ze zerwanym więzadłem krzyżowym przednim, bo lekarze nie wiedzieli co mi jest, dostawałem tabletki i żele, bo może przejdzie. Po jednej wizycie u doktora Szabłowskiego miałem wyznaczony termin operacji (2 tygodnie od wizyty), wyjaśnił dokładnie na czym będzie polegać zabieg, rozrysował to nawet na kartce, pomógł przygotować się psychicznie, przysłał materiały na e-mail jak ćwiczyć, co kupić do rehabilitacji (swoją drogą bardzo mi się to spodobało, bo jestem typem komputerowca).
Rekonstrukcja wyszła super, na wizycie kontrolnej pomógł przełamać strach chodzenia bez specjalnej ortezy, pokazał jak chodzić, pokazał dodatkowe ćwiczenia, w dodatku zawsze był pod telefonem "w razie czego". Super profesjonalista, polecam go każdemu, mającemu problemy natury ortopedycznej.
Konrad

Grażyna

04.09.2013

Dr Szabłowski operował moje kolano w czerwcu 2013 r. Przed operacją udzielił mi wszelkich informacji i zajął się mną bardzo dobrze. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze :) !!!. Doskonały profesjonalista , znający się na swoim fachu. Szczerze Pana Doktora polecam - pacjentka Grażyna N.

Anonim

30.08.2013

Super lekarz. Profesor z Łodzi chciał mnie kroić ponieważ cyt.: "Nie wiem co Panu jest ale jak panu otworzę kolano to się dowiemy więcej a teraz niech pan przykłada liśćmi kapusty czy jakąś maścią żeby opuchlizna znikała". A W.Szabłowski po zdjęciach wiedział co się stało i od razu zaproponował mi leczenie tzw. "Klinikę jednego dnia" z NFZ co by w szpitalu nie leżeć i miejsc nie zajmować. Zapłaciłem za wszystko ok. 80 zł - jedną wizytę w Zduńskiej. POLECAM GORĄCO !!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zduńska Wola"?

Prywatna Praktyka Lekarska

Armii Krajowej 7
Klinika Zdrowej Kości
ul.28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63
Łódź
Centrum Leczenia Kości i Stawów
ul. Bohaterów Września 61 (dawny Inwar)