Witold Szabłowski

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
23 opinie

• 5

Najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo życzliwy, podszedł do mnie indywidualnie, wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg, mogłam się z nim kontaktować w razie pytań. Polecam każdemu!

• 5

Pan Witold Szabłowski to najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Rok czasu bujałem się ze zerwanym więzadłem krzyżowym przednim, bo lekarze nie wiedzieli co mi jest, dostawałem tabletki i żele, bo może przejdzie. Po jednej wizycie u doktora Szabłowskiego miałem wyznaczony termin operacji (2 tygodnie od wizyty), wyjaśnił dokładnie na czym będzie polegać zabieg, rozrysował to nawet na kartce, pomógł przygotować się psychicznie, przysłał materiały na e-mail jak ćwiczyć, co kupić do rehabilitacji (swoją drogą bardzo mi się to spodobało, bo jestem typem komputerowca). Rekonstrukcja wyszła super, na wizycie kontrolnej pomógł przełamać strach chodzenia bez specjalnej ortezy, pokazał jak chodzić, pokazał dodatkowe ćwiczenia, w dodatku zawsze był pod telefonem "w razie czego". Super profesjonalista, polecam go każdemu, mającemu problemy natury ortopedycznej. Konrad

• 5

Dr Szabłowski operował moje kolano w czerwcu 2013 r. Przed operacją udzielił mi wszelkich informacji i zajął się mną bardzo dobrze. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze :) !!!. Doskonały profesjonalista , znający się na swoim fachu. Szczerze Pana Doktora polecam - pacjentka Grażyna N.

• 5

Super lekarz. Profesor z Łodzi chciał mnie kroić ponieważ cyt.: "Nie wiem co Panu jest ale jak panu otworzę kolano to się dowiemy więcej a teraz niech pan przykłada liśćmi kapusty czy jakąś maścią żeby opuchlizna znikała". A W.Szabłowski po zdjęciach wiedział co się stało i od razu zaproponował mi leczenie tzw. "Klinikę jednego dnia" z NFZ co by w szpitalu nie leżeć i miejsc nie zajmować. Zapłaciłem za wszystko ok. 80 zł - jedną wizytę w Zduńskiej. POLECAM GORĄCO !!!!!!

• 5

oj po trzech ostatnich komentarzach widzę, że zazdrośni koledzy branży nie śpią, tylko czuwają i zupełnie niesłusznie psują reputację doktorowi, który powinien być wzorem dla wszystkich lekarzy! A najgorszych chamstwem jest posądzanie go o to, że zależy mu tylko na prywatnych wizytach. Powiem szczerze - sama próbowałam dać, ale lekarz nie wziął i jeszcze mnie pokrzyczał! Dziękuję Panie doktorze za uratowanie życia i za to, że chodzę. A.M.:)

• 1

Według mnie lekarz ten jest niekompetentny.

• 1

Witam zdecydowanie nie polecam tego lekarza. moje leczenie przebiegalo dosc dlugo i bylo jak sie okazalo zbyt skomplikowane dla pana Szablowskiego. doznalem kontuzji, skrecenia stawu kolanowego ( zerwane wiazadla przednie i uszkodzona lakotka). przeprowadzono u mnie rekonstrukcje i usuniecie resztki lakotki. Po operacji zaczely sie problemy, kolano zaczelo ropiec okazalo sie ze zarazono mnie bakteria gronkowcem, pobjeto bledne i bezskuteczne leczeni.w sumie lekaz ten zrobil mi 4 artroskopie i tak uszkodzil kolano ze jest ono w gorszym stanie niz odrazu po kontuzji. Ponadto kontakt z lekarzem jest tragiczny no chyba ze na kolejnych prywatnych wizytach za pieniadze. Nie polecam nikomu tego lekarza!!!!!

• 1

Zdecydowanie nie polecam!!!!! Utrata zdrowia!!!!

• 5

Profesjonalizm, kompetencja, uprzejmość i podmiotowe podejście do pacjenta to wizytówka Pana Doktora. Moje schorzenie nie należało do typowych schorzeń - wada wrodzona palucha stopy utrudniająca funkcjonowanie. Diagnoza innych lekarzy - amputacja na któą byłam gotowa się zgodzić z uwagi na niesamowity ból. Na szczęście gdy byłam gotowa do operacji ten inny lekarz był nieobecny i ordynator Gościmski w szpitalu w Sieradzu przydzielił mi Pana Doktora Szabłowskiego brylancik wśród lekarzy ortopedów w szpitalu sieradzkim łącznie z Panią doktor Forczmańską. Defekt palucha został naprawiony bez amputacji i po pół roku biegam niczym sarna a przed operacją chodzenie w skarpetce sprawiało mi ból . Wracam do pracy i jestem baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna Panu doktorowi Szabłowskiemu i Pani doktor Forczmańskiej. Chylę nisko czoło przed nimi i polecam.

• 5

Wcale nie dziwię się, że widzę tyle bardzo dobrych opinii na temat dr Szabłowskiego. Wybrałam się do Pana Doktora na wizytę do przychodni w Zduńskiej Woli, bo kolega bardzo mi go polecał. Raczej myślałam, że operację kolana będę robić w Warszawie (bo tam mieszkam i już nawet zdążyłam być u kilku lekarzy). Jednak po wizycie u dr Szabłowskiego stwierdziłam, że jeśli ktoś ma naprawiać moje kolano to tylko on. To było najdokładniejsze badanie, jakie miałam do tej pory - wyczułam wszystkie struktury kolana, doktor pokazał mi na czym polega różnica między zdrowym a chorym kolanem. Bez patrzenia w papiery, które przywiozłam ze sobą Pan Doktor po badaniu wiedział, co mi dolega. Wszystko mi szczegółowo wyjaśnił (łącznie z rysowaniem na kartce tego, co jest w kolanie i jak będzie wyglądała operacja). Dostałam od Doktora link do strony, gdzie były zamieszczone ćwiczenia, które powinnam robić, żeby wzmacniać nogę. Bardzo spodobało mi się podejście, że nogę trzeba ćwiczyć, żeby mięśnie chroniły kolano, że znieruchomienie osłabia nogę i w efekcie może prowadzić do dalszych urazów. Profesjonalny lekarz, który jest na bieżąco z tym, co dzieje się w dziedzinie ortopedii na świecie. A do tego lekarz z powołania, poświęca pacjentowi czas, informuje go o wszystkim, no i jest sympatyczny. Mam do niego pełne zaufanie. Teraz jestem po rekonstrukcji ACL (więzadło przednie krzyżowe). Robię ćwiczenia zadane przez Pana Doktora i jest progres, zwiększam zakres ruchów, noga jest coraz silniejsza. Bardzo się cieszę, że pofatygowałam się te parę kilometrów i znalazłam się u dr Szabłowskiego, warto było. Polecam.

• 5

rewelacyjny lekarz miałem robiona artroskopie i usunięta łąkotkę przyśrodkową robiłem rezonans tej nogi a jemu nie był nawet potrzeby przebadał nogę i wiedział po 3 tygodniach po zabiegu byłem już nawet na weselu i zaliczyłem ze 2 tańce. Minęło już 6 miesięcy wróciłem do treningów na siłowni i biegania noga nic nie boli i 0 problemów polecam

• 5

Pod opiekę dr Szabłowskiego trafiłem po dość niefortunnym zderzeniu podczas meczu koszykówki. Zerwany ACL, ponaciągane wszystko co się da + uszkodzona łąkotka przyśrodkowa. Po trafieniu na oddział ortopedyczny w szpitalu w Sieradzu artroskopia po 7 dniach. Dalsze leczenie to wizyty co 2 tygodnie bez kolejek, rejestracji - szczególna opieka dla pacjenta po operacji. I tak do rekonstrukcji ACL, którą pan doktor umówił po 3 miesiącach od zdarzenia. Dokładnie zaznajomił mnie z metodą rekonstrukcji, poprzez kontakt mailowy otrzymałem plan rehabilitacji, odnośniki do video z ćwiczeniami. Pan doktor nie odcina kuponów tylko cały czas się rozwija. Miły. Oby już nigdy ale temu panu spokojnie jeszcze raz dałbym się pokroić. Polecam wszystkim!

• 5

Bardzo dobry z wielkim doswiadczeniem lekarz.Wspanialy czlowiek,wzbudza ogromne zaufanie.Pacjentowi poswieca bardzo duzo czsu,tlumaczy bardzo dokladnie chorobe i metode leczenia.Polecam tego lekarza kazdemu.Dziekuje doktorze za leczenie i opieke medyczna.Ryszard z USA.

• 5

wspaniały lekarz z wielkim doświadczeniem,polecam warto

• 5

Bardzo dobry lekarz. Dba o pacjenta widać, że chce mu pomóc.

• 5

byłem na 1 wizycie podejscie rewelacja polecam...

• 1

Odradzam tego pana, wizyta a w zasadzie konsultacja trwała kilka minut, potraktowano mnie z góry i jakby moja sprawa była nieistotna... więcej na pewno nie skorzystam

• 5

Wspaniały, cierpliwy człowiek, otacza pacjentów opieką. Polecam Pana Szabłowskiego wszystkim. Agnieszka

• 5

Super lekarz, gdyby nie on to nie wiem czy dzisiaj bym chodziła tak jak chodzę.Kontaktowy wytłumaczy chorobę i metodę leczenia.W szpitalu dba o swojego pacjenta.

• 5

Lekarz z powołania, to mówi wszystko. Nie ma PLNów w oczach jak niektórzy inni. Naprawdę godny polecenia.

• 5

100% profesjonalizm. Byłem pacjentem Tego Pana i znów się wybieram na leczenie. Pozdrawiam. Damian.

• 5

genialny lekarz, wie co robi, ma dużo cierpliwości dla swoich pacjentów, lekarz z powołania ;)

• 5

swietny lekarz, profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat