lekarz Witold Szcześniak

Laryngolog

Brak kompetencji. Bez odpowiedniej analizy wysunął wnioski i przy zadawaniu pytań przeze mnie doktor odpowiedział, że ma innych pacjentów i nie ma czasu. Wizyta była prywatna (nie przez NFZ). Później byłem u innego laryngologa, co za różnica. Jeśli ktoś chce poprosić o wypisanie recepty to doktor ten jest ok. Jeśli natomiast idzie się z problemem zdrowotnym to szkoda czasu na tego lekarza. Nie piszę z reguły komentarzy, chyba że coś jest ekstremalnie dobre albo złe. Jeśli chodzi o zdrowie, to jest to na tyle istotne, żeby podzielić się opinią.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, zawsze dobrze doradzi, wytłumaczy. Wzbudza zaufanie, no i jak do tej pory zawsze pomógł. Nie należy może do osób bardzo wylewnych, ale przecież idąc do lekarza nie idziemy żeby poplotkować.

Pan Doktor jest miły i pomocny. Wykonał wszystkie badania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i takie samo poczucie humoru. Na nasze zdziwione miny co do dolegliwości dziecka (nie wiedzieliśmy o co chodzi) przedstawił przekrój ucha i wytłumaczył w czym rzecz (mimo bardzo późnej godziny wizyty). Polecam.

lekarz od wszystkiego czyli od n..... nie polecam nikomu bo wszystkim życzę zdrowia i jak najmniej kontaktów z lekarzami którym płacimy,chorzy pacjenci powinni być leczeni fachowo przez lekarzy z powołaniem a nie tych czekających na zapłatę prywatnej diagnozy -pacjentka

Pan "lekarz" Witold skupia się na goleniu frajerów. Przychodzisz do Pana lekarza i mówisz, że 3 miesiące boli Cię gardło. Pytasz, czy może to być alergia, dajmy na to na jajka. Pan lekarz chętnie przytakuje i każde odstawić jajka po czym każe zgłosić się ponownie po tygodniu, jeżeli ból gardła nie przejdzie. Za tę "profesjonalną" poradę inkasuje 110 zł. Dosłownie kilka dni później inny laryngolog, taki, który BADA pacjenta diagnozuje mocno już zajęte zatoki. Można domniemywać, że pan Szcześniak nie jest bynajmniej niekompetentny. Pan Witold doskonale wie, że osoba cierpiąca do niego wróci i wywali kolejne 110 zł. Pozdrawiam Pana Witolda i mam nadzieję, że za łatwo zarobione w 2 min 110 zł kupi sobie ładny krawat.

Uważam dr Szczęśniaka za bardzo dobrego fachowca. Nie owija w "bawełnę", nie jest zbyt "wylewny" ale za to bardzo konkretny.

miły ,sympatyczny ,przystojny ,ale co najważniejsze bardzo dobry laryngolog dla dzieci , potrafi naprawdę zdiagnozować ,co dolega małemu pacjentowi .Polecam .

Niestety nie polecam. Pan doktor powinien zmienić zawód - ?Byłam u niego na prywatnej wizycie - rozpoznanie- zapalenie zatok. Antybiotyk przypisany przez doktora jak się pózniej okazało nie dość ze źle dobrany to jeszcze miałam go zażywać 7 dni (od kolejnego lekarza dowiedziałam się ze antybiotyk zaczyna działać po 5 dniach). Diagnoza tez zla. Skończyło się ostrym ropnym zapaleniem migdalkow. Na szczęście udalam się do kolejnego lekarza który okazał się byc prawdziwym specjalista i pomógł mi wrócić do zdrowia. Nie polecam tego wesołego felczera.

bardzo miły, lecz postawił złą diagnozę i leczył źle ... nic nie pomogło

bardzo miły, lecz postawił złą diagnozę i leczył źle ... nic nie pomogło

Super specjalista.Mi pomógł.Miałem problemy z częstymi bólamu uszu.Po kilku wizytach u dr Szcześniaka już od 2 lat nie mam problemów z bólami i wyciekami z uszu.