lekarz Witold Wiesiołek

2,9

Dr. Wiesiołek jest miły i rzetelny. Każda wizyta przebiega bez zarzutu. Mogę z czystym sercem polecić.

Nie polecam. Na wizycie byłam prywatnie wykonać badanie prenatalne. Lekarz sam telefonicznie wyznaczył termin kiedy mam przyjść, po czym na wizycie cały czas narzekał, że przyszłam za późno (miał problem ze zrobieniem pomiarów dziecka). Bardzo nieuprzejmy. Całą wizytę wysłuchiwałam nieprofesjonalnych uwag i komentarzy. Z laską odpowiadał na zadawane pytania. Na koniec nastraszył mnie, że dziecko ma duże prawdopodobieństwo chorób genetycznych - prawdopodobieństwo te wynikło z źle zrobionych przez niego pomiarów (uspokoił mnie i wytłumaczył dopiero inny lekarz). Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i zapłakana. Poczułam się potraktowana jak kolejna odhaczona, za ...

Nie polecam.
Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i zapłakana. Poczułam się potraktowana jak kolejna odhaczona, za którą wziął nie mała kasę.
Lekarza zmieniłam. Donosiłam ciąże bez żadnych problemów i urodziłam pięknego, ZDROWEGO syna.

Będę odradzała wizytę w jego gabinecie każdej kobiecie. Nie polecam! Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Moja kuzynka jest nim zachwycona.Jednak ja niebardzo,badania miałam dobre jednak mnie niezbyt zadowolona.Podobno sprzent ma dobry i sie noemyli jednak,niedość że waga o puł kilo sie pomylił,A jak zadzwonołam ze chyba rodzimy to zachowanie wogule nie pasuje oburzony że dzwonie do niego. To do kogo mam zadzwonić jak nie do swojego lekarza czułam sie okropnie byłam na wizycie i spytałam o badanie piersi że nigdy niemiałam badanych mi powiedział po co chce badać to jest lekarz no chyba nie

Doktor prowadził moja ciaże i jestem z niego bardzo zadowolona. bardzo miły i kompetentny. Zdecydowanie polecam.

prowadził dwie moje ciąże. w gabinecie prywatnym bardzo miły i rzeczowo odpowiada na pytania.uważam ze jest najlepszy w okolicy jeżeli chodzi o czytanie usg!!!!! a chyba w ciązy o to własnie chodzi!nie panikuje niepotrzebnie,,a jezeli zajdzie uzasadniona przyczyna tak jak w moim wypadku to wysyła na pare dni do szpitala na kontrole, monitoring.przy porodzie nie był-rodziłam przy lekarzach dyżurujących.jezeli chodzi o leczenie grzybic i niepłodnisci czy innych kobiecych dolegliwosci to nie mam zdania. polecam go Paniom które nie wymagają od lekarza miłych słówek i całowania po rączkach a fachowego prowadzenia ciązy:)

bardzo fajnny was i ogolnie fajna wizyyta

bardzo fajnny was i ogolnie fajna wizyyta

Podobno stawia trafne diagnozy ale to co sobą reprezentuje.... szok! Po wizycie w szpitalu jak dla mnie to lekarz którego bym napewno nie wybrała!!

Ja u doktora byłam na usg dopochwowym oraz na 2 wizytach i nie potrafił znaleźć grzybicy na co inny lekarz na pierwszy rzut oka stwierdził i wyleczył.-( nie polecam ładnie mówi i to wszystko

Póki co jestem w 23 tyg, ciąży. Do Pana dr chodzę na NFZ w przychodni w Praszce. Bardzo miły i rzeczowy. Zmieniłam lekarza tuż przed dowiedzeniem się o ciąży. Przy pierwszej wizycie dostałam skierowanie na tyle badań, że nawet 1/4 z nich nie miałam zrobionej w ciągu 7 lat u poprzedniego lekarza. Polecam go także jeśli chodzi o prywatną praktykę, przede wszystkim USG.

Polecam go także jeśli chodzi o prywatną praktykę, przede wszystkim USG.

To nie jest lekarzzzzzzzzzzzzzzzz, tylko konował. Kobiety unikajcie go

To nie jest lekarzzzzzzzzzzzzzzzz, tylko konował. Kobiety unikajcie go