lekarz Witold Zasieczny

1,6
1,9
1,6
1,5

kompletny ignorant nie jest zainteresowany leczeniem pacjenta, żadnego wywiadu, żadnej rozmowy z pacjentem na temat choroby, wypisuje receptę i kończy wizytę trwa to 5 min. dosłownie.

Lecze się u tego lekarza już jakiś czas. Strasznie mrukowaty i gburowaty. Nigdy nie dostaję rzeczowej odpowiedzi na pytania. Przed każdą wizyta zapisuje na kartce o co mam zapytać bo sam mi nic nie powie. Źle dobiera dawki bo tsh mi skacze. Juz miała w miarę w normie tak teraz po ostatnich zaleceniach mam prawie 10! Nie jestem zadowolona, brak konkretów o wszystko trzeba go pytać, dobrze jeśli wiadomo o co zapytać... nie polecam. Właśnie zmienilam lekarza, za dlugo liczylam, ze cos się w końcu zmieni.

Wstyd mi że mamy w Bydgoszczy takich lekarzy. Nie wiem czy był pijany czy psychiczny. Kiedy zobaczył z czym przyszłam (otyłość ) zaczął używać nie cenzuralnych słów pod adresem lekarza kierującego bełkocząc. Żadnego wywiadu nic tylko skierowanie do szpitala wystawione z pełną pogardą dla mnie i dla lekarza kierującego. Nie polecam nikomu TEGO lekarza.

Nie polecam nikomu TEGO lekarza.

Polecam,odpowieni lekarz na odpowiednim miejscu.Dowód?Od trzech lat nie jestem na lekach związanych z chorobą groves bassedową.

LEKARZ DOBRY ( DIAGNOZA TRAFNA) ALE STRASZNY Z NIEGO GBUR NIESTETY.

LEKARZ DOBRY ( DIAGNOZA TRAFNA) ALE STRASZNY Z NIEGO GBUR NIESTETY.

Pan Doktor stawia na ilość ,a nie na jakość. Lekarz zdecydowanie nie godny polecenia.

Zastanawiałam się czy napisać swoją opinię o tym lekarzu. Otóż jet to doktor,który nawet trochę pomógł mi. Ale teraz raczej zrezygnowałabym z wizyt u niego,ponieważ jego uwagi są nie na miejscu,dziwne zachowanie podczas badania,że jak sobie przypomnę to br!! Żarty, które mnie w ogóle nie śmieszyły i nie wiem czemu miały służyć.W każdym razie ja pierwszy raz spotkałam lekarza, który zachowywał się w ten sposób.W zasadzie trzeba leczyć się tam, gdzie traktują pacjentkę jak człowieka rozumnego