dr n. med.Władysław Bryc

RTG, Urolog, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
14 opinii

• 5

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły. wdzięczna pacjentka

• 3

Osobiście nigdy nie byłem u tego lekarza. Jednak po "wyrzuconych"-prawdopodobnie złych opiniach powtarza się stara prawda, iż nie należy źle mówić o kolegach. Ja osobiście leczę się poza Częstochową, gdyż osoby z mojego otoczenia miały bardzo złe wspomnienia związane z wizytą u w/w lekarza. Tak np. umówiona wizyta na zabieg, a w między czasie przyjmowani są inni pacjenci. Czas oczekiwania na zabieg ponad 3 godziny nie licząc nerwów i stresu. Mówię tu o biopsji prostaty, a nie o jakimś zastrzyku. Są pewnie lepsi i gorsi pacjenci. Tak jak napisałem wcześniej nigdy nie byłem u tego lekarza, jednak jak mam wydać pieniądze, to na pewno nie w Częstochowie.

• 1

Wizyta w gabinecie tego lekarza była dla mnie horrorem. Nie nawiązuje z pacjentem właściwie żadnej rozmowy, na zadawane pytania odpowiada niezrozumiale. Nic nie wyjaśnia. Miałam wrażenie, że kompletnie nie interesuje go co osobie dolega. Ja byłam z trzyletnim dzieckiem, któremu zrobiono usg układu moczowego i dodatkowo miałam ze sobą wyniki badań moczu, z których wynikało, że dziecko ma w moczu bakterię e. coli. Lekarz stwierdził, że nie byłam umówiona na wizytę tylko na usg (myślałam, że usg wykonuje się podczas wizyty, ale widocznie ta przychodnia na 1 Maja jest jakaś inna), więc nie raczył spojrzeć na badania (nie mówiąc już o podjęciu się leczenia chorego dziecka), bo cytuję "nie będzie zabierał czasu innym pacjentom". A moje dziecko to kim niby było. Skasował 120 zł za 5 minut usg i kazał mi poszukać pediatry, żeby wyleczył moje dziecko. Przejechałam 100 km na próżno!!! Jak dla mnie: kompletne dno. Zmanierowany i traktujący ludzi przedmiotowo... typek. Na miano lekarza nie zasługuje.

• 5

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi wspaniały lekarz-urolog.Polecam.

• 4

Lekarz miły ,jedyny minus to za małe pomieszczenie do przyjmowania pacjentów bardzo ponuro.Straszne kolejki to świadczy, że jest dobry

• 5

Super ludzki lekarz, świetny specjalista - o każdej porze dnia i nocy można poprosić o pomoc. Polecam!!!!!!

• 5

Super człowiek , najlepszy specjalista na Śląsku. Polecam !

• 5

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.

• 5

uprzejmy, rzeczowy, spokojny, specjalista w swojej dziedzinie. jedyny minus to kolejki i długi czas oczekiwania na wizytę, ale to akurat dobrze świadczy o lekarzu.

• 5

polecam pana doktora, wczoraj bylam u innego lekarza, niestety nie spelnil moich oczekiwan i postanowilam isc drugi raz. co prawda stalam w kolejce 5 h..... ale warto bylo. metoda leczenia bardzo mi odpowiada, wszystko mi wytlumaczyl i widac, ze zna sie na rzeczy! polecam!

• 5

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien. szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, skromny mimo tak wielkiej wiedzy i wyczucia lekarskiego), uprzejmy ale zdecydowany. szczerze powiedziawszy to najlepszy lekarz bedacy co dziwne moze, rownoczesnie wspanialym czlowiekiem (znam go juz ponad 3 lata, w tym tylko rok leczenia, a 2 lata ew wizyty kontrole i swobodne rozmowy ;) szczerze kazdemu moge polecic. zreszta wystarczy znalezc leczonych przez niego ludzi i pogadac, zeby przekonac sie ze ten lekarz ma rzeczywisty dar do diagnozowania i leczenia chorob. oddany pacjentom, zawsze szczery co do przebiegu choroby, potrafi w nocy jechac do pacjenta gdy ten zle sie poczuje. dobry lekarz, z czystym sumieniem to pisze.

• 5

Lekarz urolog-najlepszy w swojej specjalności. Poszłam z bolącą nerką a on uświadomił mnie po dokładnym badaniu, że to ucisk od kręgosłupa. Byłam pod wrażeniem jego wiedzy bo diagnoza z czasem się potwierdziła! Kompleksowe badanie w gabinecie, usg, miłe podejście. Polecam.

• 5

Niestety długie kolejki (co z bolącym pęcherzem jest dość problematyczne) ale to chyba dobrze świadczy o lekarzu.

• 5

bardzo dziękuję Panu Doktorowi za miłe, konpetentne przyjęcie mojej córki.Dzięki P. Doktorowi można powiedzieć, że moja córka jest w świecie ludzi żywych. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Gdzie przyjmuję

place 11

Nałkowskiej 23
    Częstochowa
    50,841974519,15443720 34 322 74 50

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat