Władysław Bryc

Częstochowa
50,841974519,15443720 34 322 74 50

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
14 opinii

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły. wdzięczna pacjentka

Osobiście nigdy nie byłem u tego lekarza. Jednak po "wyrzuconych"-prawdopodobnie złych opiniach powtarza się stara prawda, iż nie należy źle mówić o kolegach. Ja osobiście leczę się poza Częstochową, gdyż osoby z mojego otoczenia miały bardzo złe wspomnienia związane z wizytą u w/w lekarza. Tak np. umówiona wizyta na zabieg, a w między czasie przyjmowani są inni pacjenci. Czas oczekiwania na zabieg ponad 3 godziny nie licząc nerwów i stresu. Mówię tu o biopsji prostaty, a nie o jakimś zastrzyku. Są pewnie lepsi i gorsi pacjenci. Tak jak napisałem wcześniej nigdy nie byłem u tego lekarza, jednak jak mam wydać pieniądze, to na pewno nie w Częstochowie.

Wizyta w gabinecie tego lekarza była dla mnie horrorem. Nie nawiązuje z pacjentem właściwie żadnej rozmowy, na zadawane pytania odpowiada niezrozumiale. Nic nie wyjaśnia. Miałam wrażenie, że kompletnie nie interesuje go co osobie dolega. Ja byłam z trzyletnim dzieckiem, któremu zrobiono usg układu moczowego i dodatkowo miałam ze sobą wyniki badań moczu, z których wynikało, że dziecko ma w moczu bakterię e. coli. Lekarz stwierdził, że nie byłam umówiona na wizytę tylko na usg (myślałam, że usg wykonuje się podczas wizyty, ale widocznie ta przychodnia na 1 Maja jest jakaś inna), więc nie raczył spojrzeć na badania (nie mówiąc już o podjęciu się leczenia chorego dziecka), bo cytuję "nie będzie zabierał czasu innym pacjentom". A moje dziecko to kim niby było. Skasował 120 zł za 5 minut usg i kazał mi poszukać pediatry, żeby wyleczył moje dziecko. Przejechałam 100 km na próżno!!! Jak dla mnie: kompletne dno. Zmanierowany i traktujący ludzi przedmiotowo... typek. Na miano lekarza nie zasługuje.

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi wspaniały lekarz-urolog.Polecam.

Lekarz miły ,jedyny minus to za małe pomieszczenie do przyjmowania pacjentów bardzo ponuro.Straszne kolejki to świadczy, że jest dobry

Super ludzki lekarz, świetny specjalista - o każdej porze dnia i nocy można poprosić o pomoc. Polecam!!!!!!

Super człowiek , najlepszy specjalista na Śląsku. Polecam !

Specjalista w każdym calu. Chyba najlepszy na Śląsku. A znam ich wielu.

uprzejmy, rzeczowy, spokojny, specjalista w swojej dziedzinie. jedyny minus to kolejki i długi czas oczekiwania na wizytę, ale to akurat dobrze świadczy o lekarzu.

polecam pana doktora, wczoraj bylam u innego lekarza, niestety nie spelnil moich oczekiwan i postanowilam isc drugi raz. co prawda stalam w kolejce 5 h..... ale warto bylo. metoda leczenia bardzo mi odpowiada, wszystko mi wytlumaczyl i widac, ze zna sie na rzeczy! polecam!

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien. szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, skromny mimo tak wielkiej wiedzy i wyczucia lekarskiego), uprzejmy ale zdecydowany. szczerze powiedziawszy to najlepszy lekarz bedacy co dziwne moze, rownoczesnie wspanialym czlowiekiem (znam go juz ponad 3 lata, w tym tylko rok leczenia, a 2 lata ew wizyty kontrole i swobodne rozmowy ;) szczerze kazdemu moge polecic. zreszta wystarczy znalezc leczonych przez niego ludzi i pogadac, zeby przekonac sie ze ten lekarz ma rzeczywisty dar do diagnozowania i leczenia chorob. oddany pacjentom, zawsze szczery co do przebiegu choroby, potrafi w nocy jechac do pacjenta gdy ten zle sie poczuje. dobry lekarz, z czystym sumieniem to pisze.

Lekarz urolog-najlepszy w swojej specjalności. Poszłam z bolącą nerką a on uświadomił mnie po dokładnym badaniu, że to ucisk od kręgosłupa. Byłam pod wrażeniem jego wiedzy bo diagnoza z czasem się potwierdziła! Kompleksowe badanie w gabinecie, usg, miłe podejście. Polecam.

Niestety długie kolejki (co z bolącym pęcherzem jest dość problematyczne) ale to chyba dobrze świadczy o lekarzu.

bardzo dziękuję Panu Doktorowi za miłe, konpetentne przyjęcie mojej córki.Dzięki P. Doktorowi można powiedzieć, że moja córka jest w świecie ludzi żywych. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny