dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog, USG

14.01.2010

lekarz ten wyleczył mnie z zapalenia prostaty ( choroby bardzo trudnej do leczenia i bardzo uciazliwej ) poswiecil mi naprawde maseczasu, odpowiadalna wszystkie pytania, potraktowal przypadek indywidualnie a nie podrecznikowo. wczesniej bylem u innych lekarzy ale oni albo mnie zbywali, albo przepisywali antybiotyki w 5 minut i kazali pojawiac sie co tydzien.
szczerze powiedziawszy, oszczedzilem u tego lekarza i czas, i pieniadze (leczenie poszlo sprawnie, i nie kazal mi sie zglaszac na wizyty gdy nie bylo takiej potrzeby, w zaleznosci od toku leczenia) i przede wszystkim nerwy (bardzo uprzejmy cczlowiek, skromny mimo tak wielkiej wiedzy i wyczucia lekarskiego), uprzejmy ale zdecydowany.
szczerze powiedziawszy to najlepszy lekarz bedacy co dziwne moze, rownoczesnie wspanialym czlowiekiem (znam go juz ponad 3 lata, w tym tylko rok leczenia, a 2 lata ew wizyty kontrole i swobodne rozmowy ;)
szczerze kazdemu moge polecic. zreszta wystarczy znalezc leczonych przez niego ludzi i pogadac, zeby przekonac sie ze ten lekarz ma rzeczywisty dar do diagnozowania i leczenia chorob.
oddany pacjentom, zawsze szczery co do przebiegu choroby, potrafi w nocy jechac do pacjenta gdy ten zle sie poczuje.
dobry lekarz, z czystym sumieniem to pisze.

23.03.2013

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły. wdzięczna pacjentka

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA
Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły.
wdzięczna pacjentka

20.03.2013

Osobiście nigdy nie byłem u tego lekarza. Jednak po "wyrzuconych"-prawdopodobnie złych opiniach powtarza się stara prawda, iż nie należy źle mówić o kolegach. Ja osobiście leczę się poza Częstochową, gdyż osoby z mojego otoczenia miały bardzo złe wspomnienia związane z wizytą u w/w lekarza. Tak np. umówiona wizyta na zabieg, a w między czasie przyjmowani są inni pacjenci. Czas oczekiwania na zabieg ponad 3 godziny nie licząc nerwów i stresu. Mówię tu o biopsji prostaty, a nie o jakimś zastrzyku. Są pewnie lepsi i gorsi pacjenci. Tak jak napisałem wcześniej nigdy nie byłem u tego lekarza, jednak jak mam wydać pieniądze, to na pewno nie w Częstochowie.

08.03.2013

Wizyta w gabinecie tego lekarza była dla mnie horrorem. Nie nawiązuje z pacjentem właściwie żadnej rozmowy, na zadawane pytania odpowiada niezrozumiale. Nic nie wyjaśnia. Miałam wrażenie, że kompletnie nie interesuje go co osobie dolega. Ja byłam z trzyletnim dzieckiem, któremu zrobiono usg układu moczowego i dodatkowo miałam ze sobą wyniki badań moczu, z których wynikało, że dziecko ma w moczu bakterię e. coli. Lekarz stwierdził, że nie byłam umówiona na wizytę tylko na usg (myślałam, że usg wykonuje się podczas wizyty, ale widocznie ta przychodnia na 1 Maja jest jakaś inna), więc nie raczył spojrzeć na badania (nie mówiąc już o podjęciu się leczenia chorego dziecka), bo cytuję "nie będzie zabierał czasu innym pacjentom". A moje dziecko to kim niby było. Skasował 120 zł za 5 minut usg i kazał mi poszukać pediatry, żeby wyleczył moje dziecko. Przejechałam 100 km na próżno!!! Jak dla mnie: kompletne dno. Zmanierowany i traktujący ludzi przedmiotowo... typek. Na miano lekarza nie zasługuje.

28.12.2011

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi wspaniały lekarz-urolog.Polecam.

Świetny specjalista jedyny w Częstochowie ,kocha to co robi
wspaniały lekarz-urolog.Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Częstochowa"?

Alina Kowalczyk

Prywatny Gabinet Ginekologiczny