lekarz Władysław Musiał

Nie polecam. Lekarz od razu zapytał się jakie tabletki antykoncepcyjne brałam, po czym od razu wypisał mi receptę na nowe tabletki. Poprosiłam o skierowanie na potrzebne badania ponieważ kiedyś (w innym kraju) dowiedziałam się, że mam PCOS. Gdy opisywałam co mi dolega doktor często mi przerywał z "tabletki antykoncepcyjne pomogą wyleczyć dany problem" i wszystko, co mi dolega. W dodatku lekarz zadzwonił o godzinę wcześniej przed umówioną konsultacją.

Pan doktor jest że średniowiecza. Mam wrażenie że nie wie nic o prowadzeniu ciąży. Nic nie tłumaczy jeśli człowiek się sam nie dopyta to nie będzie nic wiedzieć. Od początku ciąży wykonał 3 razy badanie USG bo jak twierdził nie było takiej potrzeby. O ktg już nie wspomnę. Nie zostało wykonane ani razu. Na ostatniej wizycie w dniu terminu, zapytałam co dalej kiedy powinnam się znów umówić na co Pan doktor stwierdził że 6 tygodni po porodzie. Byłam w szoku. Powiedział że nie ma potrzeby żebym już przychodziła i że jak przez tydzień nie urodzę to mam sobie jechać do szpitala. Zapytałam o skierowanie i tu znów powiedział że nie ma takiej potrzeby, że jak mnie przyjmą to mnie przyjmą, a jak nie to nie. Padło też pytanie co dalej z L4 bo było ono wystawione do dnia terminu, na co Pan doktor że mam sobie radzić sama i najlepiej pójść do lekarza pierwszego kontaktu i on już dalej wystawi... Zostałam pozostawiona sama sobie. Na wizycie w dniu terminu doktor zmierzył mi tylko ciśnienie i zważył mnie. (Oczywiście nie było potrzeby wykonywania reszty badań). Radzę Paniom omijać tego Pana szerokim łukiem. W ciąży (zwłaszcza pierwszej) i tak jest dużo stresu, więc coś takiego jest zupełnie nie potrzebne. Jestem zarzenowana tym jak wygląda nasza służba zdrowia....

Jesteśmy wraz z partnerką zażenowani jakością podejścia do pierworódek. Mimo braku uzyskania jakichkolwiek informacji to usłyszeć tekst proszę się dowiedzieć we własnym zakresie!! Może i badania robił ale do pacjentów podchodzi taśmowo. Partnerka po terminie (a ostatnia wizyta u tego Pana w środku lipca) lekarz na to "on badań już nie przeprowadzi jego rola skończona proszę się udać do szpitala". Można byłoby dużo pracy pisać. Może i ma wiedzę bo 40 lat w zawodzie to i każdy by miał wiedzę pomimo tego dla osób które chcą się martwić (jak to zwykle bywa w pierwszej ciąży) to lekarz idealny. Idźcie gdzie indziej pozdrawiam P.S. napewno nie wybierzemy ponownie tego lekarza pomimo polecenia ze strony znajomych

Kompetentny, miły, z poczuciem humoru. Rzeczowo podchodzi do problemów. Wszystkim Paniom serdecznie polecam. :)

nie polecam tego lekarza, mimo iz prowadził pierwsza moja ciąże 10 lat temu, to teraz jak jestem w 7 tygodniu ciąży kazał mi przyjśc za 1.5 mca , na pytanie czy dostane skierowanie na USG..no jak Pani bedzie na następnej wizycie to pomyślimy..Dodam, ze mam 34 lata i chiałam wiedzieć czy wszystko ok..na stwierdzenie ze nie dostanę skierowania na TSH bo nie wygladam na tarczycowca...

Miły, sympatyczny i rzeczowy lekarz. Zleca wszystkie potrzebne badania, zna się na tym, co robi. Polecam każdej kobiecie :)

Beznadziejny ,arogancki.Dopiero w domu przeanalizowłam i napewno badał już używanym wziernikiem.Pierwsza i ostatnia wizyta u Tego lekarza.

Do doktora Musiała "wygoniła" mnie moja lekarz rodzinna, wyniki ogólne wskazywały na poważną chorobę. Okazało się to prawdą. Dr. Musiał przez 2 miesiące przygotowywał mnie do operacji,przeprowadził ją z prof Mielnikiem w szpitalu MSWiA w Gdańsku. Przez cały czas choroby oraz przez następne 8 lat, które minęły od zabiegu zawsze z dużą fachowością podchodzi do badań i ewentualnych problemów. Musiał się chyba komuś bardzo narazić,ze dostaje negatywne opinie.Ja poleciłam Go córce i Koleżankom, wszystkie korzystają z Jego porad.

U Pana doktora wylądowałam ze względu na zwolnienie, którego potrzebowałam i od tego czasu prowadzi moją ciąże. Zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas USG pokazywał dzidzię po kawałeczku i wszystko dokładnie omówił. Do zdjęcia dołączony był szczegółowy opis. Szczerze polecam!

nie jestem zadowolona z wizyty, nie przeprowadził wywiadu,nie zlecił cytologii ani usg, na pytanie skąd takie dolegliwości nie umiał odpowiedzieć, a uznał, że wszystko jest w porządku.. dolegliwości jak były tak dalej są. do tego te długie brudne paznokcie..

do tego te długie brudne paznokcie..