dr n. med. Władysław Opacki

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy z powołania jak Pan doktor. Jestem mężatką od dwóch lat i nie mam jeszcze dzieci. To on pokierował nas jakie mamy badania zrobić. Pomógł nam uwierzyć że możemy mieć dziecko.

trafiłam do niego poniewaz jestem nastolatką i zaszłam w nieplanowaną ciąże.to byl mój pierwszy gin. jest osobą starszą i mialam niechęć gdy wchodzilam do gabinetu . nie jest zabardzo milo nastawiony , czasami balam sie odezwac . jezeli chcesz starszego siwego i niemilego lekarza . polecam :)

Dr.Opacki to wspanialy lekarz .Dzieki niemu urodzilam 2 dzieci.Leczylam sie 3 lata to jemu zawdzieczam bycie matka.Polecam i pozd.

Jestem zachwycona wizytą! Miesiąc temu miałam wizytę prywatną u innego lekarza zapłaciłam sporą sumę i niczego się nie dowiedziałam. W środę wybrałam się do Pana Opackiego i jestem pod wielkim wrażeniem. Lekarz ma w sobie dużo empatii. Odpowiedział na każde moje pytanie :] No chyba, że to ja swoim urokiem tak zadziałałam :] POLECAM!!

Nie polecam pana doktora, niestety, ja byłam w ciąży od samego początku bardzo zagrożonej, dlatego do pana doktora trafiłam ( patologia ciąży), usg miałam wtedy jak sama się o nie upomniałam ale ślepo wierzyłam w doświadczenie lekarza, nie konsultowałam się z innymi lekarzami. Ciąża zakończyłam się źle w szóstym miesiącu, od innych lekarzy teraz słyszę "za rzadko usg było robione, dlatego wada nie została w porę wykryta". No ja niestety czasu nie cofnę.

Ja mam same dobre doświadczenia jeśli chodzi o wizyty u dr Opackiego. To lekarz z prawdziwego zdarzenia, jedyny, który zajął się mną odpowiednio, a bywałam na wizytach prywatnych u niejednego tzw. znanego ginekologa w Olsztynie. Po prostu świetny lekarz o niespotykanej juz dziś kulturze osobistej. Polecam.

Jedyny lekarz, który na moją prośbę usunął noszoną przeze mnie kilkanaście lat nadżerkę, nie każąc czekać na poród, który prawdopodobnie nigdy nie nastąpi. Opisał też mechanizm jej powstawania i rozwiał pewne obawy dotyczące problemu. Polecam

Zdecydowanie odradzam , byłam kilka razy u tego lekarza i już mam dość. Nic nie wnoszą te wizyty jedynie co to doktor robi cytologie i przepisuje tabletki antykoncepcyjne. Chodziłam na wizyty podczas studiów, odradzam młody dziewczynom.