lekarz Władysław Węgrzycki

2,9

Drogie Panie. Chodzę do doktora od paru miesięcy, jestem w pierwszej ciąży. Przyznam, że niewiele wiem na temat wymaganych w tej sytuacji badań. Mam problem z kręgosłupem, który kwalifikuje mnie do cesarki. Pan doktor wciąż mówi, że będę miała cesarkę, ale im bliżej terminu tym bardziej się boję, że będę zmuszona do rodzenia siłami natury (co w moim przypadku może zaowocować kalectwem). Dr Węgrzycki zapewnił mnie jednak, że będzie cesarka, że da mi jakieś zaświadczenie. Więc pytanie: gdzie powinnam rodzić, jak powinnam zadbać o to, żeby nie skończyć bez cesarki. Boję się, że zostanę pozostawiona sama sobie z tym porodem i że doktor palcem nie kiwnie, żeby mi pomóc (oczywiście bierze się to z rozmów koleżanek, które chcą być pomocne...). Że nie dostanę żadnego zaświadczenia itp. Proszę, doradźcie, co powinnam zrobić - wybrać szpital i co dalej?

bardzo arogancki nie dal mi powiedziec co mnie boli bo on juz wiedzial laki zle dobral

Długo chodziłam do tego pana i z wizyty na wizytę było coraz gorzej, sama się dziwię, czemu nie zmieniłam go wcześniej. Sprośne komentarze u pana dr są na porządku dziennym. Zero profesjonalizmu - skonsultowałam jego opinię z moją obecną panią doktor - stwierdziła, ze diagnoza pana dr W. jest zupełnie nie adekwatna do faktów. Leki, które mi przepisywał (a były to zawsze te same leki... i z tego,co mi wiadomo, innym pacjentkom, niezależnie od ich problemu, też je przepisywał) okazały się zupełnie niepotrzebne. Poza tym, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, których od roku(!!) nie ma już na rynku! (pytałam w kilku aptekach). Chciał wykonać zabieg wymrożenia nadżerki, która - po konsultacji z innym lekarzem- okazała się parafizjologiczną ektopią (jej nie trzeba wymrażać, wręcz jest to niewskazane. Blizna po zabiegu utrudnia późniejszą diagnostykę - cytując opnię). Nie odpowiada na pytania (jeśli już, to żartując sobie), nie udziela informacji, ogółem nie podchodzi do pacjentek poważnie. Kiedyś stwierdził, że zrobił mi cytologię, patrząc tylko na wymaz pod mikroskopem. A na wyniki czeka się przecież 2 lub 3 tygodnie! A, nie prowadzi żadnej dokumentacji...
Na koniec, przy mojej ostatniej wizycie komentował bardzo niemiło, wręcz w sposób obraźliwy, moje PRYWATNE życie, co było "gwoździem do trumny" - już nigdy moja noga w jego gabinecie nie postanie. Zadawał także pytania, które były W OGÓLE nie związane z wizytą, będąc przy tym bardzo natarczywym i wprawiając mnie w zakłopotanie. Ciężko podpiąć to zachowanie pod żarty.
Cena - wygórowana, w ogóle nie adekwatna do jakości wizyty.

Jestem pacjentką doktora Węgrzyckiego od wielu lat. Ponad rok starałam się o dziecko i dzięki temu lekarzowi udało się. W zeszłym roku urodziłam cudownego synka a teraz czekam na narodziny córeczki. Opieka jaką zapewnił mi lekarz przez całą ciążę była na najwyższym poziomie. Zawsze mogę liczyć na jego poradę, często kontaktuję się z nim telefonicznie (mieszkam ok 60 km od Kielc) gdy tylko dzieje się coś niepokojącego. Nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu z jakim się zgłosiłam a wprost przeciwne sam dzwonił do znajomych lekarzy gdy konieczna była natychmiastowa konsultacja neurologiczna.

Jest godny polecenia, kompetentny, dokładny,posiada dużą wiedzę.

Jest godny polecenia, kompetentny, dokładny,posiada dużą wiedzę.

POLECMA,PROWADZIŁ MOJE CIĄŻE JEST,CO MIESIĄC MIAŁAM ROBIONE BADANIA,

POLECMA,PROWADZIŁ MOJE CIĄŻE JEST,CO MIESIĄC MIAŁAM ROBIONE BADANIA,

Prowadziłam u tego lekarza pierwszą ciąże, więc myślałam,że wszysko jest ok,(jeden raz zlecił mi tylko badania ogólne i prawie całą ciąże byłam na lekach podtrzymujących, choć lekarz mówił,że mam idealną książkową ciąże,teraz już wiem po drugiej ciąży, że badania robi się kilka razy i wystarczą witaminy) a nadomiar wszyskiego oszukał mnie mówiąć,że pracuje w szpitalu na Kościuszki.

bardzo dobry lekarz.Polecam Go każdemu kto ma problemy z zajściem w ciążę.Cudowny i godny polecenia lekarz

Jest dosyć miłym lekarzem znam go już bardzo długo przechodziłam do niego dwie ciąże, tylko szkoda że nie pracuję już w szpitalu.

Ten lekarz nie spełnił mojch oczekiwań.

Ten lekarz nie spełnił mojch oczekiwań.