lekarz Władysław Wojtkiewicz

Anestezjolog

2,9
2,9

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek od serca. Uratował życie mojej teściowej, jak trafiła na oddział Pana Doktora żaden organ nie pracował cały organizm zatruty. Pan Doktor ma ogromną wiedzę bo żeby takiego człowieka postawić na nogi to ... Nas rodzinę potraktował jak własną. Lekarz od serca. I cała prawda jest taka że jest wspaniałym lekarzem i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

Jest to jednostka patologiczna, która nie przychodzi do pracy, żeby pracować, a realizować swoje wygórowane ego. Gość z narcystycznymi zaburzeniami osobowości, który nie ma za grosz empatii, traktuje ludzi jak śmieci no i nie ma wiedzy a także wyczucia potrzebnych w pracy na stanowisku anestezjologa. Wielokrotnie zgłaszał pacjentów do komisji stwierdzającej śmierć pnia mózgu, podczas gdy pacjenci mieli zachowane reakcję, a wielu tych pacjentów wychodziło ze szpitala o własnych siłach. Gdyby ktokolwiek chciał moich zeznań w jego sprawie proszę o kontakt: lada2104@o2.pl

Tak jak pisano tu wcześniej - chamski, nieuprzejmy, o zerowym poziomie wrażliwości. Wg jego własnych słów "on tu leczy czwartą grupę społeczną" - sposób podejścia do pacjenta i jego rodziny proszę sobie wywnioskować. Medycznie nie oceniam, zbyt mało informacji.

Medycznie nie oceniam, zbyt mało informacji.

Ten człowiek nie powinien leczyć on w pierwszych słowach zabija pacjenta. Prostak , cham i tak dalej, trudno opisać takiego lekarza.Nikomu nie życzę trafić do niego na wizytę.

niezwykla wiedza i doswiadczenie sprawily,ze ten wlasnie lekarz o takich walorach przywrocil do swiata zywych mojego meza-wielkie dzieki.

Mało takich.Jak ktoś do trafia na OIOM to musi mieć znajomości bo inaczej ... kaplica.W dosłownym tego słwa znaczeniu.Ten człowiek nie wacha się przed niczym.

Odłączył mojego syna od respiratora i powiedział mi przez telefon że wyliczył sobie czas w jakim dojadę do domu - by nie powiedzieć mi w czasie jazdy że mój syn nie żyje.Nigdy mu tego nie zapomnę

Niezwykle kompetenntny. Konkretny. Krótki kontkakt z lekarzem - miałem szczęście, że z Nim właśnie w tych zwariowanych czasach i nienormalnym Kraju. Jego bezpośredniość w rozmowie można jedynie pozytywnie interpretować. Pomógł, zrobił swoje, wyjaśnił i poszedł. Czego jeszcze można oczekiwać? Super anestezjolog. Profi.

Mam nadzieję, że NIGDY w swoim życiu go nie zobacze! Zwykły CHAM, PROSTAK i KŁAMCA!! Zniszcył mi moje życie!!

chamisko straszne, prostak ,rzeźnik. Brak słów, nie polecam zdecydowanie.

chamisko straszne, prostak ,rzeźnik. Brak słów, nie polecam zdecydowanie.