lekarz Władysława Kułaga

Do Pani Doktor chodzę od wielu lat. Prowadziła moje dwie ciążę. Przynajmniej raz w roku chodzę na wizytę kontrolną, zawsze wszystko dokładnie sprawdzi, zbada, rozwieje wszelkie wątpliwości. Odpowiada konkretnie i kompetentnie na każde pytanie. Zawsze pomoże. Nie zmienilabym ginekologa na żadnego innego.

Pani doktor jest wspanialym czlowiekiem i lekarzem.Ja dziękuję jej za to,że była czujna i w porę wykryla chorobę mojej córeczki.Moje kolejne ciąże będzie prowadziła tylko Pani doktor.Kochany człowiek,który rozumie kobiece problemy.

Pani doktor bardzo chętnie i konkretnie odpowiada na moje pytania. Prowadzi obecnie moją drugą ciążę, i jestem bardzo zadowolona. Zawsze ma czas na wysłuchanie, doradzenie czy pocieszenie. Zdecydowanie polecam!!!

Gada,gada szybko,szybko następna proszę jak coś zaniedba to umywa raczki i odsyła do szpitala. Nie polecam !!!!

Nie polecam !!!!

Pani doktor bardzo miła, jednak jak dla mnie zbyt dużo mówi i nie zawsze na temat. Ciężko mi było dojść do słowa.

kazdy ma swojego lekarza ale jak chdziłam do niej to nic ciekawego na prywatnej wizycie w biegu sie rozbierałam i ubierałam moja kuzynka tez nie zadowolona jak chodziła prywatnie to jakoś ja traktowała ale jak na kase poszła to szkoda słow

Pani Kułaga prowadziła moja ciaze i jestem zachwycona. Odpowiadala na kazde moje pytanie pocieszala, tlumaczyla. Jestem naprawde bardzo zadowolona. Bylam u nie jednego ginekologa ale zadnemu nie ufam tak jak pani Kułaga

Pani ginekolog jest sympatyczna, konkretna, szczera.Odpowiada na każde pytanie.Wzbudza zufanie.Polecam wszystkim!

Pani Kułaga jest lekarzem , który umie byc uprzejmy dla pacjenta oraz zna sie na tej dziedzinie która wykonuje