dr n. med. Włodzimierz Baranow

Stomatolog godny polecenia , rzeczowy i profesjonalny .Usuwanie zęba bezbolesne. Podejście do pacjenta bez zbędnych komentarzy, ale z humorem i klasą. Dziekuję ;)

Cudowny Człowiek! :-) Bardzo mi pomógł. Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie rozprawił się z moim problemem. Doktor z poczuciem humoru. Zero stresu, zero strachu, zero bólu!!! Szczerze Polecam! :-) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Cudowny Człowiek! :-)
Bardzo mi pomógł.
Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie rozprawił się z moim problemem.
Doktor z poczuciem humoru.
Zero stresu, zero strachu, zero bólu!!!
Szczerze Polecam! :-)
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Nie odpowiedzialny lekarz, przyszedłem z bolącym zębem to naprawił mi nie ten co trzeba a jak na drugi dzień zadzwoniłem żeby umuwic się na wizytę do tego bolacego zęba którego kiedyś mi robił i plomba wypadła po miesiącu, to mi podziękował, wydałem przez to pieniądze. Lekarz powinien pomagać pacjentom a nie odmawiać pomocy. Nie polecam.

Bardzo dobry stomatolog, leczę u niego zęby już od kilkunastu lat, plomby się trzymają do tej pory. Profesjonalista, na dodatek z poczuciem humoru, ceny bardzo przystępne.

Nie polecam.Nieuprzejmy,zarozumiały.Odbudowa zęba nieprzypominająca w żaden sposób anatomii zęba.Pewnie wynikało to z 3 pacjentów czekających na taką samą godzinę.Ceny przystępne.

Dobry stomatolog z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Usługi świadczone są na wysokim poziomie, a każdy specyficzny problem dokładnie omówiony i przedstawiony. Niestety za to wszystko trzeba słono zapłacić. Kanałowe leczenie dwóch zębów za 550zł to wysoka cena. Tłumaczy, że sugeruje się cenami z Warszawy, a biznes to biznes. Nieładnie.

Bardzo dobry lekarz wyleczył mi sporo zębów, poprawiał po innych niby dobrych dentystach , przeprowadził zabieg usunięcia torbieli bezboleśnie fachowo ,można mu zaufać, zeby po jego leczeniu nie wymagają kolejnych ingerencji ,także raz wdala mi sie infekcja ale to nie była do końca jego wina , taki ząb, poprawił to i do dziś jest wporzadku ,naszczescie uratował go , także podczas tej infekcji bez problemu przyjął mnie w niedzielę i był w kontakcie w razie potrzeby

Bardzo miły i dobry stomatolog z bardzo sympatycznym poczuciem humoru, uprzejmy dobry w swoim fachu

Zdecydowanie dobry stomatolog z poczuciem humoru i klasą

Zdecydowanie dobry stomatolog z poczuciem humoru i klasą

jestem bardzo zadowolona,poniewaz mam wytlumaczone co mam robione i jakie leczenie musi bys zastosowane.