lekarz Włodzimierz Florkowski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Lekarz z powołaniem. Miły, uprzejmy, nic dodać nic ująć. Ze szczerego serca polecam! Gdy zadam jakieś pytanie na temat choroby od razu wszystko wytłumaczy.

Doktor ma profesjonalne podejście do dzieci jak i dorosłych. Uprzejmy oraz kompetentny. Polecam!

dzięki niemu mam sprawne kolana. Jest kompetentny i sympatyczny. Dobry fachowiec. Polecam

nic złego nie można powiedzieć o tym lekarzu. Na prawde bardzo dobry specjalista. Godny zaufania. Polecam!!!!!

Ogromne doświadczenie. Może trochę chłodny, ale to nieprzeszkadza przy schorzeniach jakimi się zajmuje.Pełen profesjonalizm. Polecam.

Dzięki temu, że Pan Doktor jest tak dobrym lekarzem odzyskałem zdrowie. Mogłem mieć nie sprawną rękę do końca życia. Jednak Pan Florkowski doskonale wie co robi i uratował mnie- młodego człowieka przed kalectwem. Dziękuje mu z całego serca. Wiem, że można Panu Doktorowi zaufać i powierzyć mu swoje życie. Lekarz ten odda całe swoje serce aby tylko pacjent czuł się jak najlepiej i jak najszybciej powrócił do zdrowia. Polecam Pana Florkowskiego dla każdego kto potrzebuje pomocy w okolicy Krotoszyna, Londynu jak i innych zakątków świata.

szczerze polecam pana florkowskiego. jest najlepszym lekarzem jakiegokolwiek spotkalam.

Spodziewalam/em sie czgos wiecej,proste gadanie jak na budowie,tu boli tam nie boli tu boli no to wszystko OK! NO to OK!!heheh!!

Beznadziejny lekarz, przez jego zaniedbania będę miał niesprawną i bolącą rękę

Beznadziejny lekarz, przez jego zaniedbania będę miał niesprawną i bolącą rękę

Broń Boże innych przed jego diagnozą. Zapamiętam go na całe życie.

Broń Boże innych przed jego diagnozą. Zapamiętam go na całe życie.