lekarz Włodzimierz Karbowski

Internista, Lekarz rodzinny

Doktor Karbowski to skromny, niezwykle pracowity i bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą. Jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz. Wyleczył mnie zaocznie. Postawił diagnozę trafną i postawił mnie na nogi. Doktor Judym.Wspanialy internista

Świetny lekarz!!! Serdecznie polecam. Podejście, oraz kompetencje na najwyższym poziomie. Podejście do pacjenta b. Dobre.

Pan doktor to bardzo kompetentny i skuteczny lekarz, jak również fantastyczny człowiek o wysokiej kulturze osobistej

"Lekarz" zdecydowanie niegodny polecenia. Kompletny brak podejścia do pacjenta. Ironiczny, sarkastyczny i nieuprzejmy. Brak jakiejkolwiek empatii. Nie polecam.

Porażka, brak szacunku do pacjenta, wyśmiewanie schorzeń wiedza na zacofanym poziomie, nieznajomość nowych sposobów badań, stanowczo odradzam tego "lekarza"

Dobry lekarz, lepszy od niejednego przemyskiego specjalisty i fajny człowiek. Nie żałuje wysłać kogos na badania, jak są potrzebne. Polecam...

lekarz 3 kategorii to i tak za dużo powiedziane opinie samemu można sobie napisać ale pacjenci i tak swoje wiedza

Jest wspaniałym lekarzem , kompetentny, uprzejmy ,mający wysoką inteligencję i urok osobisty. M & B

Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane! Pan Włodzimierz Karbowski jest lekarzem godnym zaufania oraz całkowicie oddanym pacjentom. Serdecznie pragnę podziękować Panu za niespotykaną uprzejmość, troskę o pacjenta i życzliwość. Największe wyrazy szacunku i wdzięczność za profesjonalizm oraz troskę. ~ pacjentka I.K ~

Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane!
Największe wyrazy szacunku i wdzięczność za profesjonalizm oraz troskę.
~ pacjentka I.K ~