dr n. med. Włodzimierz Karcz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Dr Karcz - kultura, profesjonalizm i pełna, wymagająca interpretacja wyniku. Badanie bezpolesne. Nadmieniam, iż Pani mgr Elżbieta Krawczyk - asystentka badania (kolonoskopia, gastroskopia), prawa ręka lekarza - kochana, cudowna, wprowadza pacjenta w wyluzowaną atmosferę, a tu spięcia nie może być...Jolanta.

Beznadziejne podejście do pacjenta. Samo badanie wykonał z łaską i jeszcze na koniec pretensje. Czeka tylko na wykrycie nowotworu a jak są inne dolegliwości to wielce niezadowolony. Rzeźnik nie lekarz. Omijać szerokim łukiem. Zero konkretów i szacunku do pacjenta.

Pan Doktor nie robił na wstępie uprzejmości i obietnic typu: że to nie będzie bolało, że to potrwa tylko chwilę, że trzeba się wyluzować... Ale w tym widać było profesjonalizm, że Doktor wie że każdy przypadek jest inny, czas trwania badania zależy od wielu rzeczy, a ból każdy pacjent przyjmuje inaczej. Miałem w swoim życiu 4 gastroskopie i inni lekarze może bardziej starali się żebym ''przetrwał'' badanie, ale Dr Karcz skupił się najbardziej na tym żeby wykonać to badanie najdokładniej. Moim zdaniem to jest najważniejsze. Po badaniu Pan Doktor przedstawił mi swoją bezpośrednią diagnozę, konretną, włącznie z prawdopodobnymi przyczynami i skutkami. Do tej pory miałem tylko opisy. Polecam za profesjonalizm

Lekarz naprawdę kompetentny , a przy tym empatyczny. Operował mnie z powodu raka jelita grubego.Nie ukrywał nic, ale również nie straszył. Interesował się mną ,pytał o samopoczucie itp.Operacja przebiegła bez niespodzianek i szybko wróciłam do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej. Dziękuję doktorze.

Dziękuję doktorze.

Nie polecam. Zero wywiadu. Zapłaciłam a czułam się zlekceważona. Najgorzej i najszybciej wydane pieniądze. Tyle że weszłam do gabinetu i pogadałam.

Pacjent czuje profesjonalną i indywidualną opiekę medyczną; mimo ogromnej liczby chorych nie jest jednym z wielu. Rzeczowo jest informowany o przebiegu leczenia oraz podejmowanych krokach w atmosferze spokoju oraz życzliwości.

Przesymapatyczny lekarz, minimalizuje stres przed badaniem. Polecam.

Przesymapatyczny lekarz, minimalizuje stres przed badaniem. Polecam.

Lekarz stresuje pacjenta swoim zachowaniem podczas inwazyjnego badania.

Lekarz stresuje pacjenta swoim zachowaniem podczas inwazyjnego badania.