lekarz Włodzimierz Kordylewski

Laryngolog

1,5
2,5

Zdecydowanie nie polecam. Niestety ale pan doktor nic sobie nie zrobił z dolegliwości jakie mu przedstawiłam, mimo że leczę się bardzo długo powiedział że to nic takiego i nie ma potrzeby robienia dodatkowych badań.

Byłam na wizycie bo mam zalgnięte ucho i słabo słyszę, potrzebowałam aby mi tylko wypłukał ucho z woskowiny, ponieważ często mi się tak robi i to zawsze pomaga. Lekarz nie miał ochoty tego zrobić, może szkoda mu czasu było, przepisał tylko tabletki i na tym wizyta się skończyła.Więc nic mi ta wizyta nie pomogła!!! Nie ma sensu do niego iść, skoro nawet ucha nie chce mu się przeczyścić!!!