lekarz Włodzimierz Kruszewski

Artroskopia po skręceniu kolana zrobiona w 2008 roku po którym łękotki regularnie wysuwały się do 4 mm w tym kolanie i blokowało kolano. Następna artroskopia czyli poprawianie kolana w 2011 roku. Nadal wysuwanie się łękotki przyśrodkowej w nieoczekiwanym momencie i blokowanie kolana do dziś

Kompetentny i rzeczowy lekarz. Naprawił mi jedno kolano, więc pojechałem z drugim. Nie zawiodłem się.

Kolano zrobione dobrze, szybko się goiło, bez powikłań. Może i szorstki w obyciu ale konkretny i fachowy.

Polecam, operacja kolana bez komplikacji, szybko stanęłam na nogi, rehabilitanci zaskoczeni, że tak szybko się goi.

Lekarz może i nie ma brytyjskiego podejscia do pacjenta, ale to jest nieistotne! Najwazniejsze jest profesjonalne podejscie do tematu i konkretne załatwianie spraw! Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy,mistrz w swoim zawodzie,godny zaufania,śmiało można powierzyć swoje kolana.Niech dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi kolegami,bo ma ogromne osiagnięcia.

czy dr Kruszewski operuje także bark? Jak tak to proszę napisać z jakim skutkiem. Czy jest w tym dobry? Czy raczej specjalizuje się tylko w kolanach?

http://wlodzimierzkruszewski.pl/ Strona Pana Doktora na której znajdują się informacje jak umówić się na konsultacje

Doktor jest niesamowity. wspaniały oddany pacjentom nie wiem jak mam go wychwalic! dzieki niemu chodze skacze biegam pływam !!! fajna opcja jest mozliwosc umowienia sie na wizte na konkretna godzine. polecam kazdemu! osobiscie nie zgdzam sie z negatywnymi opniami ale jak to jest niegdy nikomu nie dogodzi się. ja zostałam załatwiona cudownie miło i szybko. i nie dziwią mnie odległe terminy umawiania. polecam!!!

Byłam u wielu ortopedów , ale z tak obojętnym i taśmowym podejściem do pacjenta nigdy nie miałam do czynienia. Jechałam z daleka około 250km z nadzieją pomocy , wszyscy wypowiadali się od Doktorze pochlebnie i z wielkim autorytetem. Jednak zawiodłam się strasznie. Pan Doktor przyjmuje od 40 do 80 pacjentów w ciągu 5 godzin , nie zagłębia się w wyniki. Sam powiedział że pobieżnie wszystko przegląda więc za co te 100 zł . Za to żeby powiedział że tak powinno być i że ma boleć i że to normalne. Niestety nie jestem w stanie z tym się zgodzić. Mam nadzieję że przybiegnę do niego w podskokach i powiem że jednak nie miał racji. Nie polecam . Podejście do pacjenta zerowe może z przemęczenia że tylu pacjentów trzeba przyjąć hurtowo.