lekarz Włodzimierz Krutysza

2,7

Zwykła konsultacja schorzenia o dość typowych objawach, atmosfera ok. Trochę musiałem "ciągnąć za język", ale to chyba u każdego lekarza standard.

Nieuprzejmy, bez empatii, niedelikatny - po konsultacji wyszłam z płaczem i na pewno nie chciałabym żeby wykonywał mi jakikolwiek zabieg.

Czytając opinie innych pacjentow, poszłam na wizytę z nastawieniem na nieuprzejmego lekarza. Ku mojemu zdziwnieniu lekarz okazał się bardzo życzliwy, uśmiechnięty, wszystko tłumacząc. Dla mnie lekarz kompetentny godny polecenia. Polecam.

Po wypadku sluczenia prawej strony ciala leczona przez lekarza rodinnego znalazlam Dr Wlodzimierza Krutysza. ktory zajal sie mna.Uwzam ze jego diagnosa i opieka rokuje nadzieje wyzdrowienia. Dziekuje Panie doktorze.

nadzieje wyzdrowienia.
Dziekuje Panie doktorze.

Tragedia!!!!! Nie polecam!!!!! Bardzo nieuprzejmy, opryskliwy, bez empatii.... Nie przytoczę tego jak się zachował podczas wizyty, ponieważ nie przystoi kulturalnym osobom. Przykre, że tacy ludzie wykonują zawód, który powinien budzić zaufanie, ja po wizycie czuję się jak śmieć, tak zresztą zostałem potraktowany....

Miałam przyjemność wykonać u pana doktora prosty zabieg (NFZ , Kilińskiego - Gdańsk). Na KAŻDEJ wizycie był nieuprzejmy(bardzo), delikatnie mówiąc marudny i opryskliwy. "Odechciało" mi się jakichkolwiek działań już po pierwszej wizycie. W dzień zdjęcia szwów nawet nie spojrzał na stan po zabiegu, po dwóch godzinach rana się otworzyła, musiałam jechać na sor. Na pewno na prywatnej praktyce inaczej się zachowuje. NIE POLECAM!!!

Po pierwszej wizycie mam jak najlepsze zdanie. Zarówno o wizycie jak i o podejściu p. doktora. Żadnego pośpiechu, rzeczowe tłumaczenie.

super xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!

ŚMIESZNE LITOŚCI warte troszkę,szacunku dla siebie i jeszcze tak generalnie, Pozdrawiam takie fatalne strony,