lekarz Włodzimierz Krzewiński

2,4
2,4
2,9
2,1

bardzo nie mily lekarz czepia sie tego co nie ma zamiast leczyc to co powinien ostatni raz bylam z dzieckiem u niego. rodzica traktuje jak ....... szkoda slow

Witam. U p. Krzewińskiego byłam na wizycie pokontrolnej poleczeniu szpitalnym. Zachęcił mnie do niej bo w Poradni Gostyńskiej są duże kolejki tak to tłumaczył. Nie polecam tego Pana ponieważ za wizytę, która trwała dosłownie 5 minut skasował 100 złotych a ja usłyszałam tylko że mam przyjść na następną by zdjąć gips. Kolejnej stówki już nie dostanie, przynajmniej z mojej kieszeni!!! Porażka zero zainteresowania Małym pacjentem a jeżeli chodzi o rodzica to traktuje go jak worek kasy bez dna!!!

Bardzo malo czasu poswiecil na wizyte (ok. 2 minut), nie byl zbyt mily, musialam sie wypytywac bardzo malo mowil.

Moim zdaniem lekarz jak lekarz! I tak w okolicy nie ma innego - no na pewno lepszego! STRASZNIE pazerny na KASĘ!!! Za wypisanie recepty lub skierowania życzy sobie jak za normalną wizytę czyli 100 zł!!!! SKANDAL!!! 100 zł za DOSŁOWNIE 2 minuty (słownie DWIE MINUTY) pracy!!!

Polecam Dr.Krzywińskiego bardzo dobry chirurg dzieciecy miły dokładny w leczeniu mie mam do niego żadnych zastrzezeń wyleczyl i zopwrował dwójke dzieci w gostynskim szpitalu

nie polecam!!!bardzo niemiły Pan i w dodatku bardzo drogi!znajomi których dzieci miały robione zabiegi w szpitalu stwierdzili że już do niego nigdy nie pójdą!źle odnosi się do rodziców!jakby łaskę robił że leczył ich dzieci.

Nie polecam.Nie przyjemny dla dzieci i dla rodziców.Materialista.

Nie polecam.Nie przyjemny dla dzieci i dla rodziców.Materialista.