lekarz Włodzimierz Krzewiński

3,2
2,3
2,2

13.12.2012

Witam. U p. Krzewińskiego byłam na wizycie pokontrolnej poleczeniu szpitalnym. Zachęcił mnie do niej bo w Poradni Gostyńskiej są duże kolejki tak to tłumaczył. Nie polecam tego Pana ponieważ za wizytę, która trwała dosłownie 5 minut skasował 100 złotych a ja usłyszałam tylko że mam przyjść na następną by zdjąć gips. Kolejnej stówki już nie dostanie, przynajmniej z mojej kieszeni!!! Porażka zero zainteresowania Małym pacjentem a jeżeli chodzi o rodzica to traktuje go jak worek kasy bez dna!!!

18.07.2012

Bardzo malo czasu poswiecil na wizyte (ok. 2 minut), nie byl zbyt mily, musialam sie wypytywac bardzo malo mowil.

09.07.2012

Moim zdaniem lekarz jak lekarz! I tak w okolicy nie ma innego - no na pewno lepszego! STRASZNIE pazerny na KASĘ!!! Za wypisanie recepty lub skierowania życzy sobie jak za normalną wizytę czyli 100 zł!!!! SKANDAL!!! 100 zł za DOSŁOWNIE 2 minuty (słownie DWIE MINUTY) ...

STRASZNIE pazerny na KASĘ!!! Za wypisanie recepty lub skierowania życzy sobie jak za normalną wizytę czyli 100 zł!!!! SKANDAL!!! 100 zł za DOSŁOWNIE 2 minuty (słownie DWIE MINUTY) pracy!!!

09.03.2012

Polecam Dr.Krzywińskiego bardzo dobry chirurg dzieciecy miły dokładny w leczeniu mie mam do niego żadnych zastrzezeń wyleczyl i zopwrował dwójke dzieci w gostynskim szpitalu

05.04.2011

nie polecam!!!bardzo niemiły Pan i w dodatku bardzo drogi!znajomi których dzieci miały robione zabiegi w szpitalu stwierdzili że już do niego nigdy nie pójdą!źle odnosi się do rodziców!jakby łaskę robił że leczył ich dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Leszno"?

Marek Palka

None
ul. Górna 7/9
Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Jana Kiepury 45
Leszno
Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1

pl. Karola Marcinkowskiego 8/9
Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Jana Kiepury 45
Leszno
NZOZ Poradnie Specjalistyczne "Medical"
ul. Bolesława Chrobrego 48
Leszno
Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "Poradnie Lekarskie" Monika Witkowska
ul. Wrocławska 8