lekarz Włodzimierz Kuzel

Lekarz medycyny pracy

2,5
2,5

Jestem wstrząśnięta sytuacją,jak potraktował Pan Kuzel pacjentkę która zgłosiła się z objawami sercowymi/w dodatku w ciąży/ignorancja totalna,wynikająca być może z niekompetencji.Może czas odejść z pracy ,bo z niewolnika nie ma pracownika,a może PAN DOKTOR,zapomniał słowa przysięgi Hipokratesa,a to wytłumaczyłoby jego postępowanie........Sama byłam ponad 20 lat pracownikiem Służby Zdrowia i dla mnie taki stosunek do pacjenta jest niewyobrażalny.

Najgorszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia. Zdecydowanie nie lubi swojej pracy oraz kontaktu z ludźmi. Ordynarny i bezczelny. Zwracał się do mnie lekceważąco słowami ` niech sobie Panienka mówi...niech sobie Panienka idzie...` koniec końców zlekceważył to z czym do niego przyszlam ( bardzo mocne przyśpieszone uderzenia serca a przy tym problem z oddychaniem a no i dodam ze jestem w ciąży ) i kazał iść do innego lekarza. Okropny człowiek jeszcze gorszy lekarz!!!

nie jestem lekarzem, ale na choroby jelitowe typu: biegunka i wymioty przepisanie mucosolvanu i chlorochinaldinu to lekka przesada;/ niby lekarz z taka praktyka;)

Starszy Pan ale wspaniały nowoczesne podejście tłumaczy , rozmawia , doradza.

Starszy Pan ale wspaniały nowoczesne podejście tłumaczy , rozmawia , doradza.