lekarz Włodzimierz Maniszewski

Chirurg ogólny, Urolog

1,3

Nie polecam tego Pana próbuje się jemu coś wytłumaczyć a do niego nic nie dociera Na koniec powiedział że od odmawia mojego leczenia mam sobie szukać innego Urologa

ŻENADA!!! Jak na osobę wysoko wykształconą poziom kultury bliski zeru. Podejście do pacjenta fatalne, nie można się prozumieć. Szybciej idzie się dogadać ze ścianą niż z Panem. O samym profesjonaliźmie i poziomie wiedzy szkoda się wypowiadać, bo go po prostu nie ma. Omijać szerokim łukiem tego chama!

ŻENADA!!!

Nie polecam!!! Byłem parę razy i więcej nie chce go widzieć. Nie wiem czy on wiedział na co mnie leczy? Doktor, o którym nikt nic nie wie. Szkoda słów.

Witam serdecznie, zdecydowanie nie polecam tego 'lekarza' jako urologa (nic nie wiadomo mi o tym by był też chirurgiem). Jest bardzo kiepskim diagnostą, wielu ludzi doprowadził do grobu, bo kiedy wreszcie zorientowali się, że jest kiepskim lekarzem i zasięgnęli opinii innego specjalisty było już za późno na faktyczne/skuteczne leczenie raka. Dodatkowo nie należy też do osób miłych prędzej można go nazwać furiatem. Nie wiadomo też jaką uczelnię skończył, nigdzie nie chwali się swoimi osiągnięciami zawodowymi, za to na stronie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS' z Wałcza przeczytamy, że jest jego jedynym właścicielem, ...

Witam serdecznie,

Dodatkowo nie należy też do osób miłych prędzej można go nazwać furiatem.

Nie wiadomo też jaką uczelnię skończył, nigdzie nie chwali się swoimi osiągnięciami zawodowymi, za to na stronie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne 'PULS' z Wałcza przeczytamy, że jest jego jedynym właścicielem, Centrum chwali się, cytuję: "Fachowość, profesjonalizm i dbałość o Klienta, to nasze największe atuty." - zabawne biorąc pod uwagę, że ich: właściciel, dyrektor i jeden z czynnych lekarzy jest takim partaczem.

Z tego co wiem 'lekarz' ten przyjmuje pacjentów również w Chodzieży: PULS-MED Sp. z o.o..

Jeśli drogie Wam jest życie Waszych bliskich omijajcie go szerokim łukiem.

Pozdrawiam,
Maciej