lekarz Włodzimierz Markowiak

Dermatolog

2,7

Totalnie nie polecam tego lekarza. Naraził mnie i moich najbliższych na koszta rzędu ok. 100.- na każdą osobę z mojego otoczenia wmawiając mi że moja wysypka na nogach spowodowana jest "Świeżbem" i że musze kupić specjalną maść dla SIebie i wszystkich z mojego otoczenia - tj. Maść o wartości 50-70 zł ?(zależne od apteki), gdzie sposób użycia maści to wykorzystanie całej tubki jednorazowo !!! Plus Koszt wizyty. Cała diagnostyka okazała się totalnie błędna i nie była nawet zbliżona do rzeczywistej przyczyny problemu. STANOWCZO NIE POLECAM, i de facto nie zostawiam ...

STANOWCZO NIE POLECAM, i de facto nie zostawiam sprawy bez odzewu.

Lekarz nie podchodzi do człowieka, jego problemów i ewentualnego leczenia schematycznie - po kilku wizytach u innych specjalistów wizyta przebiegała podobnie, tj. szybkie omówienie sprawy, przypisanie leku, następny! Tu widoczne było pełne poświęcenie sprawie. Czy lekarz kompetenty - okaże się po badaniach, ale zdecydowanie polecam

Czy lekarz kompetenty - okaże się po badaniach, ale zdecydowanie polecam

Bardzo miły starszy pan. Ze spokojem wyjaśniał zastosowane leczenie. Stara się przepisywać tanie leki a nie te najdroższe. Poświęcił mi sporo czasu szczegółowo wyjaśniając jak stosować przepisane leki.