lekarz Włodzimierz Markowski

1,4
1,9
1,6

Byłam na badaniach do medycyny pracy. Szanowny Pan kazał ściągnąć ciuchy do bielizny. Wykonywać jakieś dziwne ruchy plus ucisnął gołą ręką w moje pachwiny. Nie przypominam sobie żeby tak wyglądały badania tego typu. DROGIE Panie, proszę do tego człowieka nie przychodzić. Sprawa zostanie zgłoszona zwłaszcza że widzę, że nie byłam pierwsza

Podejście do pacjenta fatalne. Nieuprzejmy, arogancki, zupełnie ignorujący pacjenta i jego uwagi. Nie polecam.

Pan Włodzimierz Markowski (bo lekarzem go nie nazwę, z szacunku do innych lekarzy) nie jest godny jakiegokolwiek zaufania. Po wstępnych badaniach krwi natrafiłem na "owego jegomościa" pomimo widocznych odchyleń w wynikach postawił tezę, że problemy powinno się poszukiwać w zaburzeniach psychicznych i rekomendował udanie się do psychiatry. Podczas tego samego spotkania (wizytą lekarską tego nie nazwę) zakwestionował konieczność kontynuowania badania tarczycy (pomimo tego, iż jestem od kilku miesięcy pod opieką endokrynologa, zresztą uważam, że bardzo dobrego i zażywam novothyrol 75, wcześniej euthyrox 50). Objawy nie znikały i w dalszym ciągu czułem się źle. Po trzech tygodniach zdecydowałem się wrócić do badania przyczyny złego samopoczucia. Hematolog wypisał skierowanie na kolejne badania. Okazuje się, że odchylenie w wynikach ma większe ugruntowanie (inne czynniki również są niezgodne). Przestrzegam przed tym człowiekiem.

Pan doktor Włodzimierz Markowski jest beznadziejnym lekarzem, pacjent chociaż by się przewrócił na podłogę, nie przyjmie bo ma limit

Beznadzieny lekarz grypa gorączka kaszel przepisany syropek ibuprofen. To nic że pacjent nie potrafi chodzić zwolnienie uwaga piątek sobota nie ma podstaw do dłuższego leczenia.Oczywiscie zadzwoniłem do innego lekarza. ZALECENIE tydzień w lozku Tragedia. Nie polecam

Tragedia. Nie polecam

W życiu żaden lekarz medycyny pracy nie kazał mi się rozbierać do majtek, już nie mówiąc o zsuwaniu rąk do majtek. A potem zdziwiony pytał mi się co mi tak ciśnienie podskoczyło. Dodam tylko, że pacjenci płci męskiej nie są tak skrupulatnie badani i nie musząsię rozbierać.

Dla mnie super.Znam i leczę się już u Doktora kilkanaście lat-bez zastrzeżeń.Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Nie jestem zadowolona z wizyty. W związku z chorobami układu pokarmowego w rodzinie i sugestią dermatologa poprosiłam o skierowanie do gastrologa. Pan doktor nie pytał o choroby w rodzinie i moje objawy a oburzył się, że prywatny lekarz może mieć jakieś sugestie i dał mi do zrozumienia, że to moje fanaberie. Wolałabym, aby rozwiał moje wątpliwości,a nie zbywał i z łaską wypisywał skierowanie.

Lekarz nie nadający się w ogóle dla ludzi, "nadgorliwy w badaniu damskiej anatomii" mający spory wiek na karku. Gdy byłam na badaniu, by podbić książeczkę BHP to oniemiałam. Lekarz kazał ściągnąć mi spodnie, aby zbadać pachwiny między nogami, również kazał mi ściągnąć stanik dla zbadania piersi. OD KIEDY ROBI SIĘ BADANIE PIERSI NA BADANIU BHP?! Kazał mi również sunąć powoli pięta po drugiej nodze. Powiedział, że nie podbije mi książeczki BHP jeśli nie ściągnę stanika. CO JEST?! Radzę unikać kontaktu z tym lekarzem.