dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora. Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia. Doktor z powołania Godny polecenia.

Profesjonalne podejście do pacjenta.
Polecam Pana Doktora.
Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia.
Doktor z powołania Godny polecenia.

Leczone przez Pana Doktora żylaki kończyn dolnych, należą obecnie do przeszłości. Nie odczuwam już bólu, który przed leczeniem był nie do zniesienia i utrudniał wykonywanie codziennych czynności. Poza tym, nóżki wyglądają rewelacyjnie. Pan Doktor poświęcił mi wiele swojego cennego czasu. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Zawsze też znalazł czas na wyjaśnienie wątpliwości i wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia. Polecam.

Dr n. med. Włodzimierz Matuszczak to bardzo dobry, miły i doświadczony chirurg. Byłam przez Pana doktora operowana dwukrotnie. W jednym, jak i drugim przypadku okazał się prawdziwym fachowcem. Życzę każdemu, aby trafił na tak wspaniałego specjalistę. Dziękuję i pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia cierpliwy wyrozumialy zna sie na swojej pracy uczynny wszystko dokladnie wytlumaczy i ma czas dla pacjenta

Bardzo dobry lekarz! Ma świetne podejście do pacjenta a zarazem jest zdolnym chirurgiem. Dziękuję i polecam!

Wyrazy podziękowania i uznania dla doktora Matuszczaka,który doskonałym,niewidocznym cięciem naprawił to,co nie udało się zrobic jego poprzednikowi.Poza kompetencjami to lekarz z poczuciem humoru i bardzo sympatyczny:) Dziekuję raz jeszcze i pozdrawiam:)

Dziekuję raz jeszcze i pozdrawiam:)

nie miałam okazji zbyt bużo z nim rozmawiać ani przed ani po zabiegu ale robi swoją robotę fachowo i znika :-)

UWAGA ten lekarz jest CZŁOWIEKIEM!!!!!! Szukałem w święta chirurga, który przyszedłby na wizytę do domu do mamy ,którą wypisano ze szpitala po udanym zabiegu ,ale niestety z rany po operacji lała sie ropa, gorączka itd. Wykonalismy z ojcem chyba z 20 telefonów i nic. Dzięki sąsiadce, która była operowana przez pana Dr Matuszczaka i miała namiary zadzwoniliśmy po pomoc i proszę sobie wyobrazić dość ,że były święta i późna pora pan doktor powiedział, że przyjedzie i pomoże i pomógł ,zapisał antybiotyk i pilotował chorobę mamy do końca.Jest niesamowity,miły i wszystko ...

,którą wypisano ze szpitala po udanym zabiegu ,ale niestety z rany po operacji lała sie ropa, gorączka itd. Wykonalismy z ojcem chyba z 20 telefonów i nic. Dzięki sąsiadce, która była operowana przez pana Dr Matuszczaka i miała namiary zadzwoniliśmy po pomoc i proszę sobie wyobrazić dość ,że były święta i późna pora pan doktor powiedział, że przyjedzie i pomoże i pomógł ,zapisał antybiotyk i pilotował chorobę mamy do końca.Jest niesamowity,miły i wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam wszystkim tego CZŁOWIEKA-LEKARZA

Lekarz godnz polecenia. Zabieg odbyl sie szybko i sprawnie. Doktor przyjal mnie w sobote wieczorem mimo ze nie pracwal tego dnia. Bardzo dobry kontakt. Uprzejmy. Polecam!

Bardzo dobry kontakt. Uprzejmy. Polecam!

SUPER LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM MA CIERPLIWOSC DLA PACJENTA I JEGO RODZINY.TLUMACZY WSZYSTKO DOKLADNIE CO SIE RZADKO ZDAZA U LEKARZY.DO TEGO JEST MIŁY I ZAWSZE USMIECHNIETY.LEKARZ Z DUZA WIEDZA I DOSWIADCZENIEM.