lekarz Włodzimierz Mierzwa

Pulmonolog, Internista

2,7

Najlepszy , ludzki, troskliwy. Bardzo dobry specjalista od płuc. Nie jednemu uratował życie. Polecam

całkowity brak szacunku do swoich pacjentów a na dodatek spóźnialski i opieszały nerwy powinien odstawić na bok.. nie polecam 'doktora'

nerwy powinien odstawić na bok..
nie polecam 'doktora'

Lekarz umawia prywatnie wszystkich ludzi na jedną godzinę i potem każe im czekać w kolejce po kilka godzin. Dodatkowo spóźniając się godzinę bez powiadamiania pielęgniarek które muszą potem palić głupa. To co on wyprawia z ludźmi to są jakieś kpiny. Jeśli masz choć jakąkolwiek dumę to omijaj go szerokim łukiem.

Na początku zaznaczę, że nie leczę się u doktora prywatnie. Doktor ma ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu pulmonologi, zleca wiele badań, o które wcześniej nie mogłam sie doprosić u innych A najważniejsze, że można na niego liczyć, odebrał telefon jak potrzebowałam pomocy w sobotę wieczór. Początkowo wydawał się zabiegany i nie byłam pewna naszej współpracy, a to jest człowiek o złotym sercu bardzo zainteresowany losem swoich pacjentów.

Dla tego człowieka cyferka 1 jest zbyt wysoką oceną. Nigdy wcześniej w swoim życiu nie spotkałam takiego "lekarza". Jestem na końcówce ciąży, trafiłam do niego skierowana przez moją dr alergolog w celu odbycia konsultacji pulmonologicznej, już od samego początku zachowywał się bardzo chamsko, wiedząc, że jestem w zagrożonej ciąży i mam wysokie ciśnienie za każdym razem kiedy przychodziłam czekałam bardzo długo, zazwyczaj na koniec kolejki, robił to specjalnie, wiedział, że czekam a pomimo to wyczytywał innych pacjentów, moja mama przyjeżdżała do przychodni już o 6 rano po to, żebym była 1 i nie czekała, ponieważ nie daję rady ze względu na mój stan, niestety, lekarz nic sobie z tego nie robił i przekładał moją kartę na sam koniec, ludzie na korytarzu byli w szoku, że tak można traktować ciężarną, kiwali głowami. To i tak nie wszystko, w gabinecie nie było lepiej, lekarz całą wizytę zwracał się do mnie podniesionym tonem, prawie krzyczał, wyzwał mnie, że nie przyniosłam mu xerokopii dokumentów szpitalnych, rzucał dokumentami, myślałam, że za chwilę je potarga, odbierał telefony nie zważając na mnie, w ogóle mi nie pomógł, byłam u niego 3 razy i 3 razy niepotrzebnie straciłam czas, zdrowie i nerwy. Dodam, że na 2 wizycie się popłakałam bo krzyczał na mnie. Absolutnie nie polecam!!!! Byłam w ciąży u wielu specjalistów i każdy traktował mnie z szacunkiem, nigdy nie czekałam tyle czasu na przyjęcie, to, co robi ten człowiek z pacjentami powinno zwrócić czyjąś uwagę. Jest to niepojęte.

To najlepszy Pulmonolog w Częstochowie oby więcej takich było

To najlepszy Pulmonolog w Częstochowie oby więcej takich było

nie polecam tego lekarza telefon jest ważniejszy od pacjenta nie ma czasu na objaśnienie choroby w przychodni traktuje przedmiotowo

Polecam Pana Doktora. Kompetenty, z ogromną wiedzą. Bardzo pomógł. Złoty człowiek!

Bardzo dobry specjalista, z ogromną wiedzą, spokojny zrównoważony profesjonalista w każdym calu

Lekarz, który i dla pacjentów jest ordynatorem. Traktuje pacjenta jak zło konieczne, nieuprzejmy (może i ordynator powinien być szorstki i surowy ale dla współpracowników). Gubi się w swoich zleconych badaniach - tak np. po zamykaniu sparwy zapalenia płuc nie zrobiono zdjęcia kontrolnego (które, de facto było sugerowane przez samego Mierzwę na początku leczenia). Rozumiem natłok spraw - ale czy to jest wytłumaczenie w tym zawodzie gdzie chodzi o życie pacjenta ??????? Nie polecam - proponuję go wrzucić na stanowisko administracyjne tam miejsce tego lekarza