dr n. med. Włodzimierz Mikołajczyk

3,9
3,9

Zosia

22.10.2013

Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością. Po raz pierwszy potraktowano mój problem poważnie i zalecono długofalowe leczenie, które przynosi efekty. Wcześniej każdy lekarz, do którego zgłaszałam się z stanami zapalnymi traktował mnie tak samo - leki na 5 dni i tyle. Niestety po 3-4 tygodniach znów nawrót i tak w kółko. W tej chwili zapomniałam czym są te nieprzyjemne kobiece dolegliwości i jestem szczerze przekonana do kwalifikacji. Pierwszy kontakt nastawił mnie troszkę sceptycznie ale gdy już zjawiłam sie na wizyci byłam bardzo zadowolona. Przez długi czas używałam tej samej antykoncepcji mimo,że do najtańszych nie należała spowodowała po 1,5 roku całkowity spadek libido pan Mikołaczyk zmienił ją i po 3 miesiącach moje hormony wracają do normalności za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam!

majka

20.10.2013

wspaniały fachowiec, dokładnie wytłumaczył mi moje problemy chorobowe, podjął właściwą diagnozę, jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na korzystanie z jego usług, oby takich lekarzy było jak najwięcej - gorąco polecam

Ola

18.10.2013

Doskonały jako fachowiec, wspaniały jako człowiek. Polecony mi został przez znajomą i od tej pory stale korzystam z jego usług.

Anonim

17.04.2013

Dr Mikołajczyk prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Był przy porodzie i zajmował się mną do czasu wyjścia ze szpitala. Jest to pierwszy ginekolog u którego nie czułam stachu przed kolejną wizytą. Bezbolesne badanie, a i lekarz bardzo przyjemny ( często żartuje ). Bardzo polecam.

Anonim

30.11.2012

Pan Doktor prowadził moją ciążę i był przy porodzie mojej córeczki. Konkretny,uprzejmy,bardzo skrupulatny, a przede wszystkim skuteczny. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Mrągowo"?

Robert Simson

Ginekolog