dr n. med.Włodzimierz Mikołajczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
19 opinii

• 5

Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością. Po raz pierwszy potraktowano mój problem poważnie i zalecono długofalowe leczenie, które przynosi efekty. Wcześniej każdy lekarz, do którego zgłaszałam się z stanami zapalnymi traktował mnie tak samo - leki na 5 dni i tyle. Niestety po 3-4 tygodniach znów nawrót i tak w kółko. W tej chwili zapomniałam czym są te nieprzyjemne kobiece dolegliwości i jestem szczerze przekonana do kwalifikacji. Pierwszy kontakt nastawił mnie troszkę sceptycznie ale gdy już zjawiłam sie na wizyci byłam bardzo zadowolona. Przez długi czas używałam tej samej antykoncepcji mimo,że do najtańszych nie należała spowodowała po 1,5 roku całkowity spadek libido pan Mikołaczyk zmienił ją i po 3 miesiącach moje hormony wracają do normalności za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam!

• 5

wspaniały fachowiec, dokładnie wytłumaczył mi moje problemy chorobowe, podjął właściwą diagnozę, jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na korzystanie z jego usług, oby takich lekarzy było jak najwięcej - gorąco polecam

• 5

Doskonały jako fachowiec, wspaniały jako człowiek. Polecony mi został przez znajomą i od tej pory stale korzystam z jego usług.

• 5

Dr Mikołajczyk prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Był przy porodzie i zajmował się mną do czasu wyjścia ze szpitala. Jest to pierwszy ginekolog u którego nie czułam stachu przed kolejną wizytą. Bezbolesne badanie, a i lekarz bardzo przyjemny ( często żartuje ). Bardzo polecam.

• 5

Pan Doktor prowadził moją ciążę i był przy porodzie mojej córeczki. Konkretny,uprzejmy,bardzo skrupulatny, a przede wszystkim skuteczny. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pana Doktora

• 5

Miałam problemy z nadmiernymi krwawieniami - mięsniaki i wyciekaniem moczu. Byłam u kilku lekarzy. Wszyscy proponowali leczenie operacyjne "za jedym zamachem". Pan Doktor przekonał mnie, żeby załatwić te sprawy oddzielnie i ponieważ wyjaśnił dokładnie dlaczego poddałam się operacji u niego w szpitalu. Każdorazowo był to miły pobyt, gojenie przebiegało szybko i obecnie problemy skończyły się. Z całą pewnością kluczowe było dułogoletnie doświadczenie praktyczne Pana Doktora. Dodatkowo osobiście odbierał moje wyniki badań. Dziękuję Panie doktorze. Zdecydowanie polecam

• 5

Nareszcie znalazłam swojego lekarza. Doskonały fachowiec. Miły, uprzejmy kompetentny, choć może nie za bardzo wylewny. ZA to na pewno doświadczony i kompetentny. Prowadził moją ciążę i poród w szpitalu w Kętrzynie (polecam!). Przekonał mnie do porodu naturalnego i z małym wspomaganiem wszystko poszło sprawnie. Dziś już jesteśmy z Joasią w domu i maleństwo śpi sobie spokojnie u mego boku. Gorąco polecam.

• 1

Byłam u tego Pana pierwszy raz i zdecydowanie ostatni. Nie słuchał co do niego mówię. Powiedziałam, że kilka dni wcześniej okropnie bolał mnie brzuch i że staram się o dziecko, a on wymyślił sobie że jestem w ciąży i gdy zobaczył, że w macicy nie ma zarodka to skierował mnie do szpitala z ciążą poza maciczną! Oczywiście ta diagnoza była zła. Ból był spowodowany jajeczkowaniem a w ciąży nie jestem. Można sobie tylko wyobrazić jakim traumatycznym przeżyciem była dla mnie taka wiadomość.

• 1

Po wizycie u kilku lekarzy myślałam, że Pan Mikołajczyk mi pomoże, myliłam się. Wizyta prywatna a diagnozy brak...

• 1

Wizyta przeprowadzona w bardzo krótkim czasie. Podczas wizyty Pan doktor nie zbadał moich piersi!!! Koszt wizyty jak na takie podjescie bardzo wysoki...

• 1

Podczas wizyty doktor nie wzbudził mojego zaufania i jak dla mnie nie wykazal sie fachowością. Na moje pytania udzielał wymijających odpowiedzi :/

• 5

doskonały lekarz, uważam że jest to wzór do naśladownictwa dla innych lekarzy

• 2

tragiczny facet, cytologii mi nie zrobił. przepisał tabletki hormonalne po ktorych dostałam grzybicy. Miał uszczypliwe uwagi na temat mojego wyglądu.

• 5

To doskonały lekarz, z którego usług korzystam od wielu lat. Myślę, że z czystym sumieniem mogę go polecić innym osobom

• 5

Kompetentny, sympatyczny z naprawde dobrze wyposażonym gabinetem zapewniającym dyskrecję i komfort, wart polecenia,

• 5

Również gabinet Pana dr Mikołajczyka jest dobrze wyposażony.

• 4

Doświadczony lekarz,miłe i fachowe podejscie do pacjenta,budzący zaufanie.

• 5

polecam, to była moja pierwsza wizyta i mam nadzieję, że nie ostatnia :) mam nadzieję, że trafiłam w końcu na "swojego" lekarza. Kompetentny, miły, bardzo sympatyczny :)

• 4

Witam, ze strony pacjentki lekarz godny polecenia a z pewnością w Mrągowie najlepszy.

Gdzie przyjmuję

place 11

os. Mazurskie 31 lok. 4
    Mrągowo
    53,86859221,2850950 89 742 66 33

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat