lekarz Włodzimierz Morawski

Lekarz z powołania . Jako osoba profesjonalny ! Nie daje sobie wejść na głowę . Często pacjenci nie rozumieją ,że przychodnia to nie kawiarnia ... Do swoich pacjentów podchodzi z sercem . Wszystko tłumaczy ,kieruje na badania , oby takich lekarzy było jak najwięcej. Dziękuję za opiekę nad rodziną .

Pan doktor jest nie tylko lekarzem , ale człowiekiem posiadającym empatię.Profesjonalny w swoim zawodzie. Wbrew opiniom Pan doktor,potrafi rozmawiać z pacjentem kiedy jest taka potrzeba, rozwiać wątpliwości dotyczące choroby jak i okazać troskę,przez co wizyty są bardzo przyjemne.

Bardzo miły i dobry lekarz.Kompetentny.Naprawde zna się na tym co robi.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia Pana dr.Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze ma czas dla pacjenta.

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Poświęca dużo czasu,uwagi a przede wszystkim zainteresowania problemem, z którym się przychodzi. Zawsze jestem zadowolona z wizyty oraz leczenia. Polecam!

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Wypisanie recepty sprawia mu bardzo wielką trudność. Sprawia wrażenie nadąsanego. Nie lubię leczyć się u tego lekarza!!

Nagminnie spóznia się oraz konczy przed czasem.Umawiają na godznę a Pan doktorek znika przed czasem. Wyjaśnienie pacjentowi co dolega sprawia Mu ból, ogólnie patrząc na wyraz twarzy doktora to przebywanie w pracy jest bolesne.

Lekarz godny polecenia, ale mógłby nawiązywać trochę więcej kontaktu z pacjentem.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, zna się doskonale na tym co robi. Polecam bardzo mocno.

tyle bierze za tydz zwolnienia nie ważne czy jest się chorym czy nie.

tyle bierze za tydz zwolnienia nie ważne czy jest się chorym czy nie.

Polecam wizyty u pana doktora jest konkretny nie zawsze uśmiechnięty ale jest też tylko człowiekiem ma zapewne problemy i swoje życie jak każdy z nas bądźmy również wyrozumiali a nie tylko żądamy