dr n. med. Włodzimierz Ozonek

2,9
2,5
2,9

Dr.Ozonek to profesjonalny ortopeda polecam,kompetentny,znajacy najnowoczesniejsze metody leczenia ale także tradycyjne,godny polecenia

To jest specjalista chirurg-ortopeda a nie bawidamek prosze ja kogo. Kto ma problemy zdrowotne (biodro) tak jak moja zona, polecam 100% satysfakcji. Po 5 latach (luty 2007) moja Pani hula i nawet nie pamieta ze ma staw wymieniony!

To jest specjalista chirurg-ortopeda a nie bawidamek prosze ja kogo.
Kto ma problemy zdrowotne
(biodro)
tak jak moja zona, polecam 100% satysfakcji.

Z dr mielismy kontakt opinie negatywne wynikaja z pieszczochow! to jest super ortopeda chirurg. Sto lat takiemu !!a moze i wiecej.

Z dr mielismy kontakt
opinie negatywne wynikaja z pieszczochow!
to jest super ortopeda chirurg.
Sto lat takiemu !!a moze i wiecej.

Pana doktora-operatora Ozonka i zespol wspolpracujacy polecam jako wybawce mnie meza od cierpiena mojej żony.Po operacji nawet nie stosując sie do zalecen - wanna ,kule itp.Po 3 miesiacach na rower wsiadla i do tej pory nie pamieta o bólu ktory i mnie naznaczyl.Od czasu operacji 2007 luty do teraz nie ma dolegliwosci i noga "jest swoja".Skladam podziekowania dr.Ozonkowi oraz zespolowi za to czego dokonali dla naszej rodziny.Juz po opoeracji minello 3.5 roku moja zona nie pamieta o chorobie.Zycze;jak najwiecej uzdrowionych pacjentow -RODZINA USIDUS z Lublina (przeszczep-choroba stawu biodrowego) 9

po solidnym urazie barku i łokcia kazał trzymać 2 tygodnie rękę na temblaku ;) Bez rentgena. Jego kolega, do którego kilka godzin póżniej zaprowadził mnie ból, tylko się złapał za głowę.

Z ortopeda Ozonkiem mialam (nie)przyjemnosc spotkac sie w prywatnej niby jednej z najlepszych klinik- Centrum Medycznym Damiana. Udalam sie do niego na konsultacje z wlasnym RTG kregoslupa na plycie CD. Juz pierwsze wrazenie nie bylo dobre, na dzien dobry zostalam przywitana wyciagnieta reka ale nie do przywitania tylko po " Kwitek". Tak sam zniecierpliwiony lekarz uswiadomil mnie co mam mu podac. Wizyta zaczela sie od spytania co mi dolega. Wreczylam mu plyte z nagranym zdjeciem. Nie rozumiem czemu stwierdzil ze uda sie do laboratorium by obejrzec zdjecie. Przeciez mial pod nosem komputer. Powiedzial ze za doslownie minute wroci. Minuta przedluzyla sie do 20 minut. W miedzyczasie zdazyli do gabinetu zapukac juz inni pacjenci. Po 20 minutach zupelnie zdezorientowana wyszlam z gabinetu by zapytac na recepcji kliniki o co chodzi. W miedzyczasie lekarz sie pojawil, nie uslyszalam ani slowa wytlumaczenia sie z tego typu zajscia. Uslyszalam jedynie krotko rzucone: " Nic nie ma". Po 20 minutach nieobecnosci lekarz byl mi w stanie powiedziec tylko tyle. Nie mial ochoty nawet wyjasnic mi co zobaczyl na zdjeciu, zalecic mi dalszy tryb leczenia. Byl wyraznie zniecierpliwiony, gdy pytalam o szczegoly. Gdybym nie zapytala, nie powiedzialby mi zupelnie nic. Jestem wstrzasnieta, ze w jednej z niby najlepszych przychodni przyjmuje osoba tak nieprzyjemnia i niewiarygodna. Nic dodac nic ujac- hochsztapler.

Dr. Ozonek i ekipa z Nim wspolpracujaca wykonal operacje przeszczepu stawu biodrowego w roku 2007 14 lutego. Po przeszczepie stawu - jako nowo narodzona nie wiem co to bol.Jezdrze rowerem i nie pamietam ze mialam chorobe stawu biodrowego.To jest czlowiek kompetentny + zespol wspolpracujacy i to jest efekt;STOKROTNE DZIEKI....POLECAM. Teresa USIDUS z LUBLINA

to jest efekt;STOKROTNE DZIEKI....POLECAM.
Teresa USIDUS z LUBLINA

Absolutnie nie polecam! Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, podwójna błędna diagnoza!!!

NIE POLECAM, ZDECYDOWANIE NIEEEEEEEEEEE-bez komentarza

NIE POLECAM, ZDECYDOWANIE NIEEEEEEEEEEE-bez komentarza

Kompletny brak zainteresowania pacjentem.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem.