Włodzimierz Pietras

2,9
2,7
2,9
2,6

zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. lekarz jest chamski i opryskliwy. staramy się z mężem o dziecko a on ma słabe wyniki nasienia-lekarz powiedział z uśmiechem na twarzy że szanse na ciąże są takie jak na wlecenie orła przez otwarte okno do domu. nakrzyczał na mnie że poszłam z bolesnym krwawieniem międzymiesiączkowy trwającym ponad tydzień do dr Łukomskiej. jak powiedziałam ze przytrafiło mi się to pierwszy raz w życiu i się przestraszyłam to powiedział ze lęki się leczy u psychiatry a nie u ginekologa Nie polecam

Nie polecam

GDYBYM NIE BYLA ZADOWOLONA Z JEGO USLUG TO BYM JUZ DAWNO ZMIENILA NA INNEGO. CZASAMI BYWA NIEDELIKATNY.

Leczę się już u Pana doktora kilka lat. Wspaniały lekarz, który poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo uprzejmy.

Ten lekarz to dramat! Chamski, brutalny, złośliwy i niekompetny! Kobiety oszczędźcie sobie stresu i omijajcie jego poradnię szerokim łukiem. Nie udziela odpowiedzi na pytania, krzyczy, obsmarowuje innych ginekologów i generalnie ma w głebokim poważaniu zdrowie swoich pacjentek.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z Doktora.Chodzę do niego od początku prowadził moją ciążę i nie mam do niego jakichkolwiek zastrzeżeń. Miły uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na pytania także polecam!!!! Jedyny minus to, to że jest nie uznawany w szpitalu i dało to się odczuć w szpitalu podczas porodu ze jestem jego pacjentką. Jednak to mnie nie zniechęca :)

Lekarz naprawdę w porządku. Chodzę do niego właściwie od samego początku i jakoś nie narzekam.Uważam go za uprzejmego człowieka, zresztą kto czasem nie ma gorszych dni??? Teraz prowadzi moja ciążę i też jestem zadowolona.Poświęca mi tyle czasu, ile potrzebujen wizyta i bardzo kompleksowo podchodzi do badań. Polecam!!!

Lekarz naprawdę w porządku.

rok temu, gdy byłam w ciąży w 7 mcu, mialam skurcze, twardnial brzuch, czulam bole brzucha i ciagniecie w dol, dla dr okazało sie to calkiem normalne przecież nie miałam żadnych problemów z ciązą (BO ON BY TO ZAUWAŻYL!!!) a do pracy mogłam chodzic bo tak się nie PRZEMECZAM!!!!!!. dopiero prywatna wizyta u innego kompetentnego lekarza potwierdziła moje złe przeczucia - zagrozenie porodem przedwczesnym, zaniedbany i niewyleczony stan pochwy, brak podstawowych badan.. ajć dziewczyny, WASZ WYBÓR...

zadajac pytanie pacjetce absolutnie nie slucha odpowiedzi lub ja ignoruje robiac swoje,bardzo nieuprzejmy,wrecz chamski,wydziera sie na pacjetki,niezbyt kompetetny,potrafi leczyc na wyczucie,na zasadzie a moze trfie,zdecydowanienie polecam!!!!!!

Zdecydowanie nie idźcie do tego lekarza po pierwsze zrobił mi cytologię ale niestety na wynik musiała czekać miesiąc jak poszłam i zapytałam o wynik to ciągle mnie zbywał jak już dostałam wynik to sama nie mogłam uwierzyć bo prócz mojego nazwiska i imienia nie zgadzała się ani data pobrania ani wysłania ponieważ wysłane było to dwa tygodnie po mojej wizycie a tak mnie leczył że jak poszłam do drugiego lekarza to się załapał za głowę jaki jakie ja leki przyjmowalam więc jak chcecie się leczyć to napewno nie u tego lekarza odradzam

odrażający ,nie uprzejmy,arogant ...

odrażający ,nie uprzejmy,arogant ...