dr n. med. Włodzimierz Podhalański

Chirurg ogólny, Urolog

2,1
1,4
1,4

nie polecam. w wieku 16 lat miałem operację oczywiście,że narobił mi bólu i źle przeprowadził zabieg wodonercza. Zero kultury gbur. Uciekajcie jak najdalej od tego lekarza jeśli można nazwać tego Pana lekarzem.

Obecnie pracuje w szpitalu przy ul. Częstochowskiej i nic się u nie go nie zmieniło, nadal niemiły gbur. Nie potrafię powiedzieć nic na temat jego kompetencji ponieważ nie znam się na tym. Nie polecam.

Bardzo niesympatyczny lekarz, jak dla mnie to wypalony starzec. jest niesypatyczny, brak mu empatii, chociazby pozornie, nie znam o nim dobrej opinii. Kto raz sie z nim spotkal juz drugi raz nie pójdzie.

masakra. zero szacunku do pacjenta. mimo,że pacjent miał prawie 60 lat! Chamski, złośliwy i gburowaty- odradzam ;/

Lekarz chamski i niesympatyczny. Pierwszy raz spotkałem się z takim człowiekiem i lekarzem. Czytając wcześniejsze oceny myślałem że są stronnicze. Ale zgadzam się w pełni ze wszystkimi negatywnymi ocenami.Zdecydowanie nie polecam.

Dziwię się powyższym opiniom. Lekarz po opowiedzeniu przez mnie gdzie boli i jak, odpowiednio zbadał i od razu znalazł przyczynę! Pilnie skierował do szpitala. Bardzo przyjemny i z poczuciem humoru. Po wizycie, mimo wizji szpitala, wyszedłem podniesiony na duchu.

Bardzo niesympatyczny lekarz, niemiły, złośliwy i chamski - zdecydowanie należy omijać go jak największym łukiem. Swoją drogą wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy świata i jest najmądrzejszy. Oby jak najmniej takich lekarzy.

Dziwje się że tay ludzie są lekarzami

Dziwje się że tay ludzie są lekarzami

Buc,wyjątkowo niesympatyczny.Myśli że jest bogiem słońca a tak naprawdę jest tylko zwykłym obesrańcem.