lekarz Włodzimierz Rybczyński

1,7
1,9
2,1
1,3

Gburowaty,mi nie pomógł ,na temat mojej choroby wiedziałam więcej niż on mi powiedział szok ,ale cóż dziś liczy się kasa .Za kasę na pewno powiedział by więcej

Masakra, każdy inny lekarz tylko nie On. Nic nie robi tylko bierze kase.

Masakra, każdy inny lekarz tylko nie On. Nic nie robi tylko bierze kase.

nie polecam! lekarz nieuprzejmy, butny, a podczas wizyty siedzi do pacjenta tyłem, brak kultury.

Jesli poszukujecie laryngologa dzieciencego, zdecydowanie nie polecam dr Rybczynskiego. NITK mi jeszcze tak dziecka nie wystraszyl. Na domiar tego pielegniarka podczas badania sluchu naderwala mojej corce kolczyka czego rezultatem bylo spuchniete uszko i krwawiaca dziurka od kolczyka. Poza tym totalny brak podejscia do pracy z dziecmi. Zdecyudowanie nie polecam!

urbański przy tym lekarzu się chowa.zaraził mnie gronkowcem złocistym żyję z tym juz 30 lat.i tylko ten lekarz powiedziął mi jak z tym żyć. polecam

Lekarz nastawiony tylko na zarobek na zadane pytanie dotyczące choroby ma stały wypróbowany tekst:"to do zębów"-przeważnie jest tego typu odpowiedź lub trochę zmodyfikowana.Nie przepisał leków choć nos był opuchnięty polecam laryngologów w Elblągu odradzam Malbork i tego lekarza.

Lekarz ten najchętniej leczyłby tylko za pieniadze. Jak sie idzie na wizytę panstwową niezbyt chetnie zajmuje się pacjentem.

Nie przyjął mojego dziecka,bo nie miałam pieniędzy na wizytę prywatną.Wyznaczył termin za 2 miesiące

był niemiły,nie wytłumaczył na czym polega choroba.A jak przepisał leki,to nie pomogły