dr Włodzimierz Tudaj

Witam wszystkie panie, Moja opinia będzie się opierać na podstawie tylko jednej wizyty, która dotyczyła tylko rutynowej kontroli. Faktycznie nie jestem w stanie do końca docenić fachowości tego lekarza, lecz z ogółu wizyty nie jestem zadowolona. Powody są dwa. Przy wywiadzie czułam się jak na ustnej maturze z matematyki. Ze stresu nie potrafiłam odpowiedzieć prawidłowo na żadne pytanie. Doktor pomimo przyjemnego tonu głosu potraktował mnie z góry. Drugi powód jest bardziej poważny. W związku z tym, że zdecydowałam się skorzystać z karty, (którą zapewnił mi pracodawca) uprawniającej mnie do skorzystania ...

Witam wszystkie panie,
Powody są dwa. Przy wywiadzie czułam się jak na ustnej maturze z matematyki. Ze stresu nie potrafiłam odpowiedzieć prawidłowo na żadne pytanie. Doktor pomimo przyjemnego tonu głosu potraktował mnie z góry. Drugi powód jest bardziej poważny. W związku z tym, że zdecydowałam się skorzystać z karty, (którą zapewnił mi pracodawca) uprawniającej mnie do skorzystania z usług tego lekarza bezpłatnie i praktycznie w trybie natychmiastowym. Zgłosiłam się do placówki znajdującej się na ulicy Odzieżowej 25. Ponadto dodam, że korzystam z wizyt u lekarzy ginekologów dość rzadko z powodu złych doświadczeń, (o czym na początku wizyty lekarza poinformowałam). Doktor zapewnił mi komfort intymny i wykonał standardowe badania (cytologia, ogólny przegląd  i USG). Wszystko by było w miarę ok gdyby nie fakt, że przy opuszczaniu gabinetu pan T. poinformował mnie, że mam się zgłosić do recepcji i poinformować panie żeby mi aktywowały opcje USG w „pakiecie”. Zadowolona, że już po wszystkim wyszłam z gabinetu i powędrowałam do recepcji. W życiu nie spodziewałabym się, że usłyszę coś podobnego. Okazało się, że badania USG nie ma w moim pakiecie i kazano mi zapłacić 76zł!!!! Byłam w ogromnym szoku. Przyszłam na standardową kontrolę, nie prosiłam o ŻADNE badanie ponad bezpłatną opcję wynikającą z wykupionego pakietu. Tym bardziej, że na samym początku poinformowałam lekarza, że chodzi mi o cytologię. Faktycznie mój błąd, że nie sprawdziłam, jakie badania mam darmowe, ale to nie uprawnia nikogo do wykorzystywania mojej niewiedzy. Poczułam się oszukana. Doktor postawił mnie przed faktem dokonanym. Miałam ogromne szczęście, że panie w recepcji są profesjonalistkami. Nie zapłaciłam za usługę, o którą nie prosiłam. Miałam nadzieje, że w końcu trafię na lekarza ginekologa, który nie myśli tylko o pieniądzach i wybrał ten zawód z powołania. Niestety po raz kolejny się zawiodłam . Na pewno już nie pójdę do tego Pana. Mam nadzieje, że końcu znajdę lekarza, który potraktuje mnie jak człowieka a nie kolejny profit dnia.

Leczenie na razie w toku, ale od samego początku jestem mile zaskoczona podejściem do pacjentki i zgłaszanych przez nią objawów. Szybka diagnoza, zobaczymy jak będzie dalej ale na chwilę obecną polecam Pana Doktora. Również na plus krótki czas oczekiwania na wizytę w Przychodni Wojskowej.

Szczerze polecam, a wiem co piszę."Zwiedziłam " kilku tzw poleconych mi ginekologów i dopiero pan dr Tudaj spełnił moje oczekiwania. Problem który mnie nurtował jest już przeszłością.