lekarz Włodzimierz Wawrzynowski

2,4
2,9
2,7
2,6

Mam żadne wspomnienie sprzed lat. Praktycznie wyszłam. Jak zmyta. A problemów posypało się ciut. Jak na moje bary. Za o wiele za dużo. I zostałam sama. Nie Z uwagi, że nie ma innych. Może tak to funkcjonuje w Koszalinie.

Podejście do pacjenta OKROPNE. Całe spotkanie opierało się na monologu pana Wawrzynowskiego na temat mojej orientacji seksualnej. Zostałem nazwany dewiantem. Z góry nie polecam.

Polecam w 100%. Byłam z córką podejście i tlumaczenie choroby całkowicie otworzyły mi oczy w jakie bagno wdepnęło moje dziecko.

Leci po lebkach, nie da do konca wyjasnic problemu, przerywa podczas opisywania sytuacji wytraca z kontekstu. Nie polecam

Nie polecam,zamiast pomóc zaszkodził mi.Sam sobie zaprzeczał na kolejnych wizytach wykazując brak konsekwencji.

Nie polecam. Zarówno prywatnie, jak i podczas studiów miałam styczność z różnymi psychologami. Włodzimierz Wawrzynowski nie zalicza się do tych, których będę polecać komukolwiek.

Ciepły, serdeczny człowiek z rozsądnym podejściem do życia. Można z nim porozmawiać na każdy temat i oczekiwać profesjonalnej, przemyślanej porady.

Wspaniały człowiek Profesjonalista w swoim zawodzie . Serdecznie polecam kazdemu kto ma ze sobą problem ! Zawsze wysłucha i doradzi . Pozdrawiam

Myślę, że trudno o lepszego specjalistę - kompetentny, bezinteresowny, bardzo profesjonalny.

ludzie uważajcie na tego typka to stary dziad który wykorzystuje naiwność ludzką i jeszcze bierze za to grube pieniądze.kawał bydlaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!