dr n. med. Włodzimierz Wróbel

Pulmonolog

Najlepszy lekarz z jakim miałem doczynienia.lekarz godny polecenia do każdego podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Szacun i ogromny podziw wiedzy i prostoty . Doktor problem choroby i sposób leczenia wytłumaczył bardzo zrozumiałe nie było trudnych i medycznych słów za to był prosty i zrozumiały tok . Szacun mało jest takich doktorów

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Oby każdy lekarz był taki jak dr Wróbel. Już na pierwszej wizycie postawił trafna diagnozę, przepisał leki dzięki którym mogłem zacząć normalnie funkcjonować. Odwiedziłem na prawdę wielu lekarzy, ale zaden nie dorasta dr Wróblowi do pięt. Wszystko dokładnie tłumaczy, wizyta przebiega w miłej atmosferze, jest wyrozumiały, ma ogromną wiedzę, nie tylko w swojej dziedzinie. Z całego serca polecam !!!! A Panu Doktorowi bardzo dziękuję

Bardzo dobry specjalista, polecam. Miałem suchy kasel od kilku mjesięci, Byłem u innego lekarza który nie rozpoznał chor

7 lat wstecz uratował mnie przed wąchaniem kwiatków od spodu.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................:-)

7 lat wstecz uratował mnie przed wąchaniem

Miałem do czynienia z wieloma lekarzami ale tego szczerze polecam. Wspaniały człowiek i przy tym fachowiec w tym co robi. POLECAM!

Znakomity lekarz. Super podejście do pacjenta. Leczę się u niego i dzięki niemu funkcjonuje bo inni lekarze nie potrafili mi pomóc. Nie zgodzę się z tym,że lekarz bierze łapówki bo nawet za wizytę prywatną nie zawsze chce wziąć pieniądze. SUPER LEKARZ!!!!

krótko mówiąc kawał chama!!!!!!!! kilka tygodni temu odmówił przyjęcia mojego taty na oddział mino objawów w postaci krwioplucia i tego ze tato był pacjentem oddziału pulmatologicznego na Parkitce gdzie zgłosił się na SOR ponieważ była to sobota psełdo doktor Wróbel dwukrotnie odmówił przyjęcia go na oddział stwierdzając ze pancjet nie jest pulmatologiczny ale dało się wyczuć że na kilka stówek pewnie zmieniłby zdanie. Tato został skierowany na oddział wewnętrzny do szpitala na Tysiącleciu tam jednak trafil dopiero po kilku godz czekania na karetkę i o dziwo nie trafił na oddział ...

krótko mówiąc kawał chama!!!!!!!!
kilka tygodni temu odmówił przyjęcia mojego taty na oddział mino objawów w postaci krwioplucia i tego ze tato był pacjentem oddziału pulmatologicznego na Parkitce gdzie zgłosił się na SOR ponieważ była to sobota psełdo doktor Wróbel dwukrotnie odmówił przyjęcia go na oddział stwierdzając ze pancjet nie jest pulmatologiczny ale dało się wyczuć że na kilka stówek pewnie zmieniłby zdanie. Tato został skierowany na oddział wewnętrzny do szpitala na Tysiącleciu tam jednak trafil dopiero po kilku godz czekania na karetkę i o dziwo nie trafił na oddział wewnętrzny tylko na pulmatologie i lekarze którzy go przyjmowali byli bardzo zdziwieni że nie przyjęto go na Parkitce. Niestety tato zmarł nastepnego dnia zmarł z powodu krwotoku z płuc nie wiem czy te kilka godzin ktore tata czekał na karetke (przez to ze Wróbel go nie przyjął) zmieniły by zakończenie leczenia mojego już śp taty może gdyby się Wróbel zajął pracą i próbą pomocy mojemu tacie a nie czekaniem na kasę może wszystko skończyło by się inaczej.

p.s.
rozmawiałem z pewną dużą kancelarią i raczej z tym konowałem Wróblem spotkam się w sądzie. A o sposobie traktowania ludzi na parkitce dowie się dużo ludzi na czele z rzecznikiem praw pacjenta.

24 kwietnia odwiedziłem prywatnie lekarza, kolejki na prawde - multum osob, co samo świadczy o renomie i doświadczeniu tego lekarza. Stanowczy, szybkie rozpoznać dolegliwość, czas pokaże czy dolegliwość przeminie:) Mogę udzielić odpowiedzi na pytania pod nr.gg:8789040 Polecam ! (pozdrawiam czekających w kolejce w tym dniu - Kasię i jej Tate :P)

(pozdrawiam czekających w kolejce w tym dniu - Kasię i jej Tate :P)

Wczoraj miałam okazję być diagnozowana przez tego lekarza w częstochowskim szpitalu i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Jeżeli potrzebujecie pulmonologa to tylko doktor Wróbel.Jest naprawdę dobrym specjalistom .Polecam.