lek. stom. Włodzimierz Zemowskilek. stom. Włodzimierz Zemowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w ...

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Poza pracą naukowo-dydaktyczną, prowadziłem także kursy i szkolenia dla lekarzy w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia protetyki stomatologicznej.

W czasie pracy zawodowej odbyłem wiele kursów i szkoleń, w kraju i za granicą. Przebywałem na wielomiesięcznych stypendiach: w Klinice Uniwersyteckiej w Muenster, Wuerzburgu oraz na Freie Universitaet Berlin, gdzie byłem asystentem. Odbyłem staże w Poznaniu, Warszawie, Bonn i Wurzburgu.

Jestem autorem kilkunastu publikacji w specjalistycznych czasopismach.

Prywatny gabinet stomatologiczny prowadzę od 1990 roku.

Jestem pacjentką doktora, podobnie jak mój mąż i dzieci. Za każdym razem wychodzimy z gabinetu usatysfakcjonowani z racji na szybkie i fachowe rozwiązanie problemu. Lekarz Zemowski podchodzi bardzo poważnie do pacjentów, nie ma opóźnień, nie ma marnowania czasu, nie trzeba też wiele dopytywać bo doktor sam wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Zemowskiego podczas której wzbudził on moje zaufanie i sympatię. Wszystko poszło szybko i bezstresowo. W przypadku kolejnych problemów z pewnością wrócę do tego lekarza.

Korzystalem z uslug stomatologa W. Zemowskiego w zakresie protetyki w ostatnim czasie. Jestem zadowolony i rekomenduje uslugi tego Pana dentysty.

Serdecznie polecam dr Zemowskiego. Jestem jego pacjentką od kilku lat i w tym czasie doktor wielokrotnie właściwie diagnozował moje dolegliwości z zębami i wdrażał skuteczne leczenie. Wielki plus za profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie problemu i komfortowe warunki w gabinecie. Polecam serdecznie.

Pan stomatolog to nie do końca miły gość, który zasugerował, że mam połowę szczęki do leczenia, gdzie tydzień wcześniej u innego lekarza nic takiego nie usłyszałem. Na podstawie zdjęcia rentgenowskiego, które pokazywało zęba przed leczeniem (w momencie wizyty u Pana stomatologa byłem po wstępnym zaleczeniu gdzie indziej) określił, że ząb jest źle wyleczony i trzeba zrobić wszystko od nowa XD. Gość próbował włączyć zdjęcie rentgenowskie z płyty przez 10 minut klikając losowe ikony, mówiąc że nie da się tego włączyć i że on może zrobić od nowa zdjęcie. Wszystko na szybko i w pośpiechu, bo wyczuł że na mnie nie zarobi.

Byłem wczoraj, dzięki doktorowi wychodzę z chronicznych problemów z dziąsłami. Profesjonalnie, komunikatywny facet, wie co robi. Poleciła mi znajoma, jej leczył chyba próchnicę po prostu i wszystko w porządku.

Ja się leczyłam ortodontycznie i jestem naprawdę zadowolona z efektu. Wiadomo że odrutowanie szczególną przyjemnością nie jest, ale warto, a doktor świetnie tłumaczy jak dbać o higienę tego ustrojstwa.

Borowanie jak borowanie, ze znieczuleniem oczywiście i nie bolało, gość jest w porządku, nie ma się czego bać. Wychodzi na to, że przez dwadzieścia lat nie nauczyłem się porządnie myć zębów, bo dostałem małą pogadankę na temat, trochę głupio, ale się przyda.

Po latach zaniedbań moje zęby przedstawiały małą katastrofę, na szczęscie dzieki doktorowi udało się to naprawić i nawet uratować dosc beznadziejny przypadek. Bardzo polecam doktora, porządny specjalista.

Miły, profesjonalny, rzetelny dentysta. Naprawi co trzeba, jak mówi że nie będzie boleć, to nie boli. Niestety trochę ciężko o terminy, ale to też chyba o czymś świadczy.