lekarz Wojciech Borowski

Internista, Kardiolog

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Pana Borowskiego.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz.

Bardzo kompetentny fachowiec. Od kiedy tata zaczął się leczyć u Pana Doktora skończyły ustawiczne wizyty w SOR i na oddziale. Doktor poznał się na arytmii taty i od ponad 2 lat mamy zupełny spokój z serduszkiem. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Od razu poznał się że moja babcia nie ma padaczki, tylko problem z sercem. Wszczepił sztuczny rozrusznik i teraz babcia czuje się bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam!!!

Masz rację, lekarz jakby bez powołania, brak uprzejmości, brak tłumaczenia choroby i prawidłowego podejścia do chorego, traktujący pacjentów z "góry" na każdym kroku podkreślający swoją wyższość zawodową, Także poddaję pod wątpliwość jego kompetencję.

Lekarz traktujący ludzi starszych jako nie potrzebnych, na izbie przyjęć był chyba za karę, przemądrzały, kazał zapisać się do poradni kardiologicznej, choć dobrze wie że czeka się 365 dni, teraz nawet więcej.do chorej zwracał się opryskliwie i z podniesionym głosem.