lekarz Wojciech Bożydar Czerniawski

Ginekolog

aa

01.10.2014

Ja również po bardzo dobrych pozytywnych komentarzach o tym lekarzu przechodziłam całą ciążę do tego ginekologa płacąc nie potrzebnie pieniądze.Miałam wrażenie że chodzi tylko o pieniądze a nie o to co się będzie ze mną i dzidziusiem działo,dodatkowo niepotrzebne wizyty 2 dni przed porodem i ciągnięcie od pacjentki ile się tylko da!Lekarz który obiecuje cała ciąże cesarkę bo twierdzi ze nie urodzę sama a kiedy przyszło co do czego stwierdził że niczego takiego nie mówił. Wszystko może byłoby i dobrze ale do momentu porodu kiedy leżałam w szpitalu czułam się olewana i traktowana jak powietrze.Lekarz który na oddziale nie ma swojego zdania tylko wszystko musi przejść przez ordynatora jest nie przyjemne.Zostałam wymęczona siłami natury przez 2 dni w końcu zrobiono mi z łaską cesarkę dzięki znajomości.. ale okazało się ze mogłoby dojść do tragedii ponieważ dziecko było owinięte pępowiną,gdybym rodziła naturalnie pewnie nie skończyłoby się to dobrze.. lekarz tego nie stwierdził gdzie w dzisiejszych czasach są takie technologie ze widać wszystko jak na dłoni. Ale nie tylko pępowina..również bakterie w moczu które okazały się szkodliwe dla dziecka i leżało w sali obserwacyjnej co było bardzo przykrym doświadczeniem. Wiec drogie Panie nie kierujcie się tym ze lekarz jest przystojny ważne aby był dobrym lekarzem opiekuńczym,delikatnym i starającym się aby pacjentka czuła się bezpieczna kiedy dochodzi do porodu i nie lekceważył pewnych spraw.

Anna

14.08.2014

Polecam serdecznie! Doktor jest cierpliwy, delikatny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy a do tego wprowadza miłą atmosferę. Świetny lekarz:) Anna Lubowińska

Anna Lubowińska

27.05.2013

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Maja

09.05.2013

Rewelacyjny lekarz, gdyby więcej było lekarzy z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta to nasza służba zdrowia na pewno by na tym skorzystała. Profesjonalista w każdym calu! A do tego bardzo uprzejmy miły i troszczący się o pacjenta. Nie zamienię doktora na żadnego innego:)

06.05.2013

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Ogromna wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Zdecydowanie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog "?

Czarnieckiego 25

Rafał Szyller

None
ul. Andersa 9F
Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna