lekarzWojciech Bożydar Czerniawski

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.8512345
11 opinii

• 5

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Maja

• 5

Rewelacyjny lekarz, gdyby więcej było lekarzy z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta to nasza służba zdrowia na pewno by na tym skorzystała. Profesjonalista w każdym calu! A do tego bardzo uprzejmy miły i troszczący się o pacjenta. Nie zamienię doktora na żadnego innego:)

• 5

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Ogromna wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Zdecydowanie polecam.

• 5

Lekarz FANTASTYCZNY! Sądziłam, że tacy są tylko w serialach - myliłam się: empatyczny, pomocny, życzliwy i bardzo delikatny w badaniu. Cieszę się, że choć nie napoczatku, ale dopiero w 7.miesiącu ciąży odwiedziłama Pana Doktora to i tak wiem, że było warto! Dziekuję jeszcze raz za zaanagażowanie i pomoc przy narodzinach mojego Synka oraz życzliwość podczas pobytu w szpitalu;-) Agata & Adaś

• 5

Półtora roku temu urodziłam dziecko, fakt ze nie chodziłam do dr tylko do innego. ale po porodzie postanowiłam pójść i jestem bardzo zadowolona.Jest lekarzem bardzo komunikatywnym,duzo tłumaczyWiem, że już bede do niego chodziła. Naprawde polecam

• 5

Doskonały Lekarz - Profesjonalista. Prowadził moją ciążę, która nie należała to łatwych, poświęcił się jej w 100%, poświęcił mi bardzo dużo czasu, wspaniały kontakt zarówno z pacjentką jak i przyszłym tatusiem. Mój Synek urodził się przez cesarskie cięcie (które przeprowadził Pan Wojtek) i jest zdrowym i silnym Chłopczykiem, a to wszystko dzięki DR WOJTKOWI CZERNIAWSKIEMU. Dziękujemy za wszystko Doktorze!

• 5

Lekarz rewelacja,prowadził mnie od poczatku ciąży do samego konca,zawsze mogłam liczyc na pomoc i opinie.Duzo pomógł mi po porodzie który nie był łatwy naprawde godny polecenia!!Dziekuje doktorze.Nina

• 5

Nie ma co się rozpisywać... polecam każdej kobiecie ;-)

• 3
  • 3
  • 4
  • 2
  • 4
  • 2

Bylam raz u dr i na pewno bedzie to moja ostatnia wizyta. Poszlam do dr Czerniawskiego poniewaz probuje zajsc w ciaze ale niestety bezskutecznie. Zrobilam wszystkie badania i poszlam z wynikami, ktore dr obejrzal pobieznie i skierowal mnie od razu do siebie na oddzial na laparoskopie nie przedstawiajac nawet zadnych alternatywnych wyjsc-oczywiscie sie nie zglosilam. Po zasiegnieciu opinii innego ginekologa, ktory przepisal mi leki i po paru miesiacach leczenia jestem juz w ciazy. Nie polecam dr poniewaz chyba chce tylko poprawic statystyke na swoim oddziale, ktory i tak nie cieszy sie przychylnoscia jeleniogorskich kobiet.

• 5

Wyjątkowy ginekolog-zaangażowany w to co robi na 100%, ciepły, troskliwy, stawia trafne diagnozy,zawsze można do doktora zadzwonić jak ma się wątpliwości i zawsze doradzi. Leżąc w szpitalu miałam takie same odczucia. Byłam operowana przez dr Czerniawskiego i zawdzięczam mu to, że jestem już w 7 mies. ciąży. Polecam doktora każdej kobiecie. Jeszcze chciałabym podziękować w tym miejscu anestezjologowi, który mnie znieczulał do operacji-niestety nie znam nazwiska ale na pewno wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi, ponieważ jest on obcokrajowcem-niezwykle fantastyczny człowiek.Joanna S.

• 5

Lekarz niezwykły. Swoją troską o pacjentkę wyróżnia się niezwykle pozytywnie.Rok temu Pan doktor mnie operował,troskliwa opieka medyczna z jego strony daje się odczuć nie tylko w gabinecie prywatnym, ale również w szpitalu. Pełen profesjonalizm,troska o pacjenta co jest bardzo ważne w trudnych chwilach przed i po operacji.Naprawdę miła atmosfera, pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, nie przyjmuje z zegarkiem w ręku, wzbudza zaufanie. Szkoda, że lekarze nie pozostają takimi, potem dopada ich rutyna...panie doktorze...może chociaż pan się nie zmieni...? :)

Gdzie przyjmuję

place 11

Prywatny gabinet lekarski

50,9149715,7557075600954597

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat